Tenda EX12 kétsávos (2,4 GHz/5 GHz) AX3000 rendszer Mesh Wi-Fi 6 (2 db-os csomag) fehér
Kód: KILTDAR4G0014
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Tenda EX12 kétsávos (2,4 GHz/5 GHz) AX3000 rendszer Mesh Wi-Fi 6 (2 db-os csomag) fehér| Firmware frissítés a következőn keresztül: | Hálózat |
| Sávszabályozás | Igen |
| KÍVÜL | Igen |
| Porttovábbítás | Igen |
| MU-MIMO technológia | Igen |
| Tűzfal biztonság | TCP/UDP |
| Nyalábformálás | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége | 12 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája | 50/60Hz |
| Adapter kimeneti áram | 1,5 A |
| Antennák száma | 4 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH) | 5 - 90% |
| Szín | Fehér |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Antenna típusa | Belső |
| Visszaállítás gomb | Igen |
| Tanúsítvány | CE, FCC, RoHS |
| Szélesség | 86 mm |
| Magasság | 190 mm |
| Mélység | 86 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45) | 3 |
| Hálózati adapter | Igen |
| Belefoglalt termékek száma | 2 darab |
| Ethernet-kábel | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv) | 574 Mbps |
| Vendéghozzáférés | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Titkosítás/Biztonság | WPA2-PSK, WPA3-SAE |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv) | 2402 Mbps |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Hálózati szabványok | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.11k, IEEE 802.3u, IEEE 802.11v szabványok |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a |
| VPN-támogatás | PPTP szerver, PPTP/L2TP kliens |
| DHCP kliens | Igen |
| DHCP-kiszolgáló | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | 3G/4G/5G routers |
|---|---|
| Súly: | 1.57 kg |
| EAN vonalkód: | 6932849426854 |
| Firmware frissítés a következőn keresztül:: | Hálózat |
| Sávszabályozás: | Igen |
| KÍVÜL: | Igen |
| Porttovábbítás: | Igen |
| MU-MIMO technológia: | Igen |
| Tűzfal biztonság: | TCP/UDP |
| Nyalábformálás: | Igen |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 12 V |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter kimeneti áram: | 1,5 A |
| Antennák száma: | 4 |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 90% |
| Szín: | Fehér |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -40 - 70 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 90% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Antenna típusa: | Belső |
| Visszaállítás gomb: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE, FCC, RoHS |
| Szélesség: | 86 mm |
| Magasság: | 190 mm |
| Mélység: | 86 mm |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 3 |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Belefoglalt termékek száma: | 2 darab |
| Ethernet-kábel: | Igen |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (1. sáv): | 574 Mbps |
| Vendéghozzáférés: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Titkosítás/Biztonság: | WPA2-PSK, WPA3-SAA |
| Adatátviteli sebesség WLAN-on keresztül (2. sáv): | 2402 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Hálózati szabványok: | IEEE 802.3ab, IEEE 802.3, IEEE 802.11k, IEEE 802.3u, IEEE 802.11v |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g, Wi-Fi 6 (802.11ax), 802.11b, 802.11a |
| VPN-támogatás: | PPTP szerver, PPTP/L2TP kliens |
| DHCP kliens: | Igen |
| DHCP-kiszolgáló: | Igen |
| Univerzális plug and play (UPnP): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

