SOLIDY szabadon álló létra 4 fokos KRAUSE
Kód: NREKREDRA0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
SOLIDY szabadon álló létra 4 fokos KRAUSE| Szélesség | 450 mm |
| Maximális teherbírás | 150 kg |
| Magasság (max.) | 144 cm |
| Összecsukott magasság | 160 cm |
| Súly | 3,7 kg |
| Kompozit mélység | 11 cm |
| Létrafokok száma | 4 lépés |
| Szín | Ezüst |
| Csúszásgátló felület | Igen |
| Tárolótálca | Igen |
| Anyag | Alumínium |
| Modell | Szabadon álló létra |
| Figyelmeztetés | Ne használja elektromos vezetékek közelében. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Ladders |
|---|---|
| Súly: | 3.7 kg |
| EAN vonalkód: | 4009199126221 |
| Szélesség: | 450 mm |
| Maximális teherbírás: | 150 kg |
| Magasság (max.): | 144 cm |
| Összecsukott magasság: | 160 cm |
| Súly: | 3,7 kg |
| Kompozit mélység: | 11 cm |
| Létrafokok száma: | 4 lépés |
| Szín: | Ezüst |
| Csúszásgátló felület: | Igen |
| Tárolótálca: | Igen |
| Anyag: | Alumínium |
| Modell: | Szabadon álló létra |
| Figyelmeztetés: | Ne használja elektromos vezetékek közelében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

