Sluchátka AULA S6 Champagne
Kód: PERAULSLU0003
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sluchátka AULA S6 Champagne| Hmotnost | 170 g |
| Bluetooth | Ano |
| USB konektor | USB typu C |
| Technologie propojení | Kabelový a bezdrátový |
| Konektor 3,5 mm | Ne |
| Doporučené použití | Hraní |
| Podsvícení RGB | Ne |
| Délka kabelu | 0 m |
| Ovládání hlasitosti | Ano |
| Typ produktu | Sluchátka |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Barva | Champagne |
| Barva kabelu | Nepoužitelné |
| Kontrola | Tlačítka |
| Skládací design | Ne |
| Obsah balení | Sluchátka, Uživatelský manuál, Kabel USB-C na 3,5mm jack x 1 |
| Varování | Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku., Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte. |
| Správa napájení | akumulátor |
| Výdrž baterie (max.) | 22 h |
| Akustický systém | Zavřené |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 6948391235578 |
| Súly: | 170 g |
| Bluetooth: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Csatlakozási technológia: | Vezetékes és vezeték nélküli |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| RGB háttérvilágítás: | Nem |
| Kábelhossz: | 0 méter |
| Hangerőszabályzó: | Igen |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Szín: | Pezsgő |
| Kábel színe: | |
| Ellenőrzés: | Gombok |
| Összecsukható kialakítás: | Nem |
| A csomag tartalma: | Fejhallgatók, Felhasználói kézikönyv, 1 db USB-C - 3,5 mm-es jack kábel |
| Figyelmeztetés: | Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet., Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg. |
| Energiagazdálkodás: | Akkumulátor |
| Akkumulátor üzemideje (max.): | 22 óra |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

