Sluchátka AULA S505 Zelená
Kód: PERAULSLU0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Sluchátka AULA S505 Zelená| Hmotnost | 320 g |
| USB konektor | USB Typ-A |
| Technologie propojení | Kabel |
| Konektor 3,5 mm | Ne |
| Barva | Bílá |
| Typ produktu | Sluchátka |
| Barva kabelu | Šedá |
| Délka kabelu | 2,1 m |
| Skládací design | Ne |
| Doporučené použití | Hraní |
| Styl nošení | Přes hlavu |
| Kontrola | Tlačítka |
| Podsvícení RGB | Ano |
| Obsah balení | Uživatelský manuál, Sluchátka |
| Varování | Výrobek sami nerozebírejte ani neupravujte., Před použitím si přečtěte uživatelskou příručku. |
| Akustický systém | Zavřené |
| Virtuální prostorový zvuk | Ano |
| Průměr snímače | 50 mm |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ano |
| Potlačení šumu mikrofonem | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| Súly: | 0.46 kg |
| EAN vonalkód: | 6948391235493 |
| Súly: | 320 g |
| USB-csatlakozó: | USB A-típusú |
| Csatlakozási technológia: | Kábel |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Nem |
| Szín: | Fehér |
| Terméktípus: | Fejhallgatók |
| Kábel színe: | Szürke |
| Kábelhossz: | 2,1 méter |
| Összecsukható kialakítás: | Nem |
| Ajánlott felhasználás: | Játék |
| Viselési stílus: | A fej felett |
| Ellenőrzés: | Gombok |
| RGB háttérvilágítás: | Igen |
| A csomag tartalma: | Felhasználói kézikönyv, Fejhallgatók |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne alakítsa át a terméket saját kezűleg., Használat előtt kérjük, olvassa el a felhasználói kézikönyvet. |
| Akusztikus rendszer: | Zárt |
| Virtuális surround hangzás: | Igen |
| Érzékelő átmérője: | 50 mm |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| Mikrofon zajszűrése: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

