Samsung S24F320GAU számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONSA1GAM0055
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung S24F320GAU számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Áramfogyasztás | 13,4 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás | 25 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 13 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Láb színe | Fekete |
| Felújított | Nem |
| Levehető állvány | Igen |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül) | 36,2 mm |
| Súly (állvánnyal) | 2,4 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 428,5 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 540,7 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 320,4 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 540,7 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 175,1 mm |
| Csomag szélessége | 636 mm |
| Csomagolási mélység | 363 mm |
| Súly csomagolással együtt | 3,8 kg |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 100 mm |
| Kikapcsolási időzítő plusz | Igen |
| Környezetbarát Plusz | Igen |
| Automatikus forrásváltás | Igen |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| HDCP verzió | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDCP | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló | Igen |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány | NTSC |
| Natív képarány | 16:9 |
| Minimális kijelző fényerő | 200 cd/m² |
| Látható méret (függőleges) | 29,6 cm |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Panel típusa | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Látható méret (vízszintes) | 52,7 cm |
| Válasz | 5 ms |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 60 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója | 61 cm (24") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Mellékelt kábelek | HDMI |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Középső csap | Nem |
| Lengő/forgó | Nem |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Nem |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2231951 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 3.95 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095968216 |
| Áramfogyasztás: | 13,4 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Maximális energiafogyasztás: | 25 W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 13 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Láb színe: | Fekete |
| Felújított: | Nem |
| Levehető állvány: | Igen |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvány nélkül): | 36,2 mm |
| Súly (állvánnyal): | 2,4 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 428,5 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 540,7 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 320,4 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 540,7 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 175,1 mm |
| Csomag szélessége: | 636 mm |
| Csomagolási mélység: | 363 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 3,8 kg |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 100 mm |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Környezetbarát Plusz: | Igen |
| Automatikus forrásváltás: | Igen |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDCP: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló: | Igen |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Színskála szabvány: | NTSC |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Minimális kijelző fényerő: | 200 cd/m² |
| Látható méret (függőleges): | 29,6 cm |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Panel típusa: | IPS |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Látható méret (vízszintes): | 52,7 cm |
| Válasz: | 5 ms |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 60 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 61 cm (24") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | HDMI |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Középső csap: | Nem |
| Lengő/forgó: | Nem |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Nem |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2231951 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

