Samsung LS27FG510EUXEN számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete
Kód: MONSA1GAM0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung LS27FG510EUXEN számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete| Wi-Fi | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Tápegység típusa | Külső |
| Áramfogyasztás | 26W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 26 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 40 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Piaci kategória | Végfelhasználó |
| Szín | Fekete |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 234,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 618,2 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 520,6 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,3 kg |
| Súly (állvánnyal) | 4,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül) | 618,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 92,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 376,9 mm |
| Csomag magassága | 192 mm |
| Csomag szélessége | 702 mm |
| Csomagolási mélység | 465 mm |
| Súly csomagolással együtt | 7 kg |
| Vezeték nélküli Dex támogatás | Nem |
| Érintéses nézet funkció | Nem |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| TV Plus | Nem |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Nem |
| Videó színmódok | Eredeti, sRGB, Egyedi, Mozi, Dinamikus kontraszt |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó |
| Kikapcsolási időzítő plusz | Igen |
| Automatikus forrásváltás | Igen |
| Virtuális AIM pont | Igen |
| Tanúsítvány | Windows 10 |
| Beépített KVM kapcsoló | Nem |
| DVI-port | Nem |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI portok száma | 2 |
| HDCP | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| HDMI | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók | 1 |
| Játék jellemzői | Super Arena Gaming UX |
| Kép mód | FPS, AOS, RTS, RPG |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Prémium |
| ConnectShare (USB) | Nem |
| Játékmód | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus) | 72% |
| Kontrasztarány (tipikus) | 3000:1 |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 180 Hz |
| Natív képarány | 16:9 |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 68 cm |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Panel típusa | VA |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega kontraszt |
| HDR-támogatás | Igen |
| Látható méret (vízszintes) | 59,7 cm |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló | Igen |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Zárnyílás | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | 12 cm, Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Középső csap | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | -2 - 92° |
| Forgási tartomány | -15 - 15° |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak. |
| Összességében újrahasznosított tartalom | 35% |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2244039 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 8 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097369479 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Áramfogyasztás: | 26W |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 26 kWh |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 40 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Piaci kategória: | Végfelhasználó |
| Szín: | Fekete |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 234,2 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 618,2 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 520,6 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,3 kg |
| Súly (állvánnyal): | 4,8 kg |
| Szélesség (állvány nélkül): | 618,2 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 92,4 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 376,9 mm |
| Csomag magassága: | 192 mm |
| Csomag szélessége: | 702 mm |
| Csomagolási mélység: | 465 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 7 kg |
| Vezeték nélküli Dex támogatás: | Nem |
| Érintéses nézet funkció: | Nem |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| TV Plus: | Nem |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Nem |
| Videó színmódok: | Eredeti, sRGB, Saját, Mozi, Dinamikus kontraszt |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Automatikus forrásváltás: | Igen |
| AIM virtuális pont: | Igen |
| Tanúsítvány: | Windows 10 |
| Beépített KVM kapcsoló: | Nem |
| DVI-port: | Nem |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI portok száma: | 2 |
| HDCP: | Igen |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| HDMI: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB 2.0 csatlakozók: | 1 |
| Játék jellemzői: | Super Arena Gaming UX |
| Kép mód: | FPS, AOS, RTS, Szerepjáték |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Prémium |
| ConnectShare (USB): | Nem |
| Játékmód: | Igen |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| NTSC színtér lefedettség (tipikus): | 72% |
| Kontrasztarány (tipikus): | 3000:1 |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 180 Hz |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68 cm |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Panel típusa: | VA |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega kontraszt |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Látható méret (vízszintes): | 59,7 cm |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Zárnyílás: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | 12 cm, Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Középső csap: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -2 - 92° |
| Forgási tartomány: | -15 - 15° |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést., A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek. |
| Összességében újrahasznosított tartalom: | 35% |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2244039 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

