Samsung LS24D304GAUXEN számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD Fekete
Kód: MONSA1MON0250
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung LS24D304GAUXEN számítógép monitor 61 cm (24") 1920 x 1080 px Full HD Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Wi-Fi | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás | 15 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 15 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Társasági |
| Mélység (állvánnyal) | 175,1 mm |
| Súly (állvánnyal) | 2,4 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 428,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 540,7 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,4 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 36,2 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 320,4 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 540,7 mm |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Nem |
| VGA portok száma | 1 |
| HDMI | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 1000:1 |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| Kijelző átlója | 61 cm (24") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Panel típusa | IPS |
| Natív képarány | 16:9 |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Képernyőátló (metrikus egységekben) | 61 cm |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Válasz | 5 ms |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Mellékelt kábelek | HDMI, Tápellátás |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Dőlésszög | -2 - 21° |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Integrált kamera | Nem |
| Figyelmeztetés | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2109458 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 3.65 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095803074 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Áramfogyasztás: | 15 W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | E |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 15 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Társasági |
| Mélység (állvánnyal): | 175,1 mm |
| Súly (állvánnyal): | 2,4 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 428,5 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 540,7 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,4 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 36,2 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 320,4 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 540,7 mm |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Nem |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Kijelző átlója: | 61 cm (24") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Panel típusa: | IPS |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 61 cm |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Válasz: | 5 ms |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Mellékelt kábelek: | HDMI, Teljesítmény |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Dőlésszög: | -2 - 21° |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Integrált kamera: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést., Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2109458 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

