Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi 128GB szürke 27,7 cm (10,9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) szürke
Kód: TABSA1TZA0530
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab S10 Lite WiFi 128GB szürke 27,7 cm (10,9") 6 GB Wi-Fi 6 (802.11ax) szürke| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor órajelsebessége | 2 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,4 GHz |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| NFC | Nem |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) szabványok |
| Bluetooth-verzió | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Formátum | Tabletta |
| Szín | Szürke |
| Súly | 524 g |
| Magasság | 165,8 mm |
| Szélesség | 254,3 mm |
| Mélység | 6,6 mm |
| Javíthatósági index | 7.1 |
| Bluetooth profilok | AVRCP, DI, HOGP, PAN, A2DP, HFP, OPP, HSP, PBAP, HID |
| Videó felbontása | 3840 x 2160 képpont |
| Wi-Fi | Igen |
| Platform | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB |
| Belső memória | 6 GB |
| Környezeti fényérzékelő | Igen |
| Galilei | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| GLONASS | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| GPS | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Magnetométer | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Maximális felépülési sebesség | 90 Hz |
| Kijelzőszínek száma | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása | 2112 x 1320 képpont |
| Kijelző átlója | 27,7 cm (10,9") |
| Panel típusa | TFT |
| Videofelvételi sebesség | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Előlapi kamera felbontása | 5MP |
| Hátsó kamera vakuja | Nem |
| Hátsó kamera felbontása | 8MP |
| Maximális videófelbontás | 1920 x 1080 képpont |
| Autofókusz | Igen |
| Előlapi kamera | Igen |
| Kivehető akkumulátor | Nem |
| Akkumulátor kapacitása | 8000mAh |
| Érintőceruza | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Médialejátszás | M4V, AVI, FLV, MKV, WEBM, 3GP, 3G2, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MXMF, 3GA, IMY, RTTTL, RTX, OTA, OGA, XMF, WAV, AMR, MIDI, AAC, AWB, OGG, M4A, közepes |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 2000 |
| Energiahatékonysági osztály | F |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 0.785 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097638551 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor órajelsebessége: | 2 GHz |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,4 GHz |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| NFC: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | 802.11g, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Formátum: | Tabletta |
| Szín: | Szürke |
| Súly: | 524 g |
| Magasság: | 165,8 mm |
| Szélesség: | 254,3 mm |
| Mélység: | 6,6 mm |
| Javíthatósági index: | 7.1 |
| Bluetooth profilok: | AVRCP, DI, HOGP, ÚR, A2DP, HFP, OPP, HSP, PBAP, ELBÚJT |
| Videó felbontása: | 3840 x 2160 képpont |
| Wi-Fi: | Igen |
| Platform: | Android |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB |
| Belső memória: | 6 GB |
| Környezeti fényérzékelő: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| GLONASS: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| GPS: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Magnetométer: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Maximális felépülési sebesség: | 90 Hz |
| Kijelzőszínek száma: | 16 millió szín |
| Kijelző felbontása: | 2112 x 1320 képpont |
| Kijelző átlója: | 27,7 cm (10,9") |
| Panel típusa: | TFT |
| Videofelvételi sebesség: | 30 képkocka/másodperc |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Hátsó kamera vakuja: | Nem |
| Hátsó kamera felbontása: | 8MP |
| Maximális videófelbontás: | 1920 x 1080 képpont |
| Autofókusz: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Kivehető akkumulátor: | Nem |
| Akkumulátor kapacitása: | 8000mAh |
| Érintőceruza: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Médialejátszás: | M4V, AVI, FLV, MKV, WEBM, 3GP, 3G2, MP4 |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MXMF, 3GA, IMY, RTTTL, RTX, OTA, OGA, XMF, WAV, AMR, MIDI, AAC, AWB, OGG, M4A, Közepes |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Energiahatékonysági osztály: | F |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

