Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B 5G Snapdragon LTE 128 GB 25,6 cm (10,1") 6 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Android 15.5 Zöld
Kód: TABSA1TZA0615
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung Galaxy Tab Active5 Pro SM-X356B 5G Snapdragon LTE 128 GB 25,6 cm (10,1") 6 GB Wi-Fi 6E (802.11ax) Android 15.5 Zöld| Processzor gyártója | Qualcomm |
| Processzor modell | 7s 3. generáció |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma | 8 |
| Processzor típusa | Tátika |
| Kettős SIM-kártya támogatás | Igen |
| Wi-Fi szabvány | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 4G szabványok | LTE |
| Mobilhálózat-generáció | 5G |
| NFC | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.4 |
| Mobil hálózati kapcsolat | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 5G szabvány | Sub6 |
| Wi-Fi Direct | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Eszköztípus | Mobil tablet |
| Védő funkciók | Vízálló, Porálló |
| Szín | Zöld |
| Formátum | Tabletta |
| Hangrendszer | Dolby Atmos |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Magasság | 170,2 mm |
| Súly | 500 g |
| Mélység | 49 mm |
| Szélesség | 242,9 mm |
| Javíthatósági index | 3.6 |
| Arcfelismerés | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Android 15 |
| Platform | Android |
| Dokkolócsatlakozó típusa | Pogo Pin |
| 3,5 mm-es csatlakozó | Igen |
| Belső memória | 6 GB |
| Grafikus kártya család | Adreno |
| Katonai szabvány | MIL-STD-810H |
| GPS | Igen |
| Közelségérzékelő | Igen |
| Felújított | Nem |
| GLONASS | Igen |
| Hall-érzékelő | Igen |
| Giroszkóp | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS) | Igen |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| BeiDou | Igen |
| Galilei | Igen |
| HD felbontás típusa | WUXGA |
| Panel típusa | TFT |
| Natív képarány | 16:10 |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója | 25,6 cm (10,1") |
| Ujjlenyomat-ellenállás | Igen |
| Kijelző üveg típusa | Gorilla üveg |
| Maximális felépülési sebesség | 120 Hz |
| Hátsó kamera vakuja | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma | 1.8 |
| Autofókusz | Igen |
| Előlapi kamera felbontása | 8MP |
| Hátsó kamera felbontása | 12MP |
| Előlapi kamera | Igen |
| Hátsó kamera típusa | Egy kamera |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma | 2 |
| Akkumulátor mellékelve | Igen |
| Kivehető akkumulátor | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 10100mAh |
| Érintőceruza | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 8517130000 |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály | E |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban | 2000 |
| Javíthatósági osztály | B. |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként | 8570 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IP68 |
| Ismételt ejtésállósági osztály | E |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Tablets |
|---|---|
| Súly: | 1.225 kg |
| EAN vonalkód: | 8806097103196 |
| Processzor gyártója: | Qualcomm |
| Processzor modell: | 7s 3. generáció |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 2,5 GHz |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | Tátika |
| Kettős SIM-kártya támogatás: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 4G szabványok: | LTE |
| Mobilhálózat-generáció: | 5G |
| NFC: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| 5G szabvány: | Sub6 |
| Wi-Fi Direct: | Igen |
| Használható maximális kapacitású kártya: | 2 TB |
| Belső tárolókapacitás: | 128 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | MicroSD (TransFlash) |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Eszköztípus: | Mobil tablet |
| Védő funkciók: | Vízálló, Pormentes |
| Szín: | Zöld |
| Formátum: | Tabletta |
| Hangrendszer: | Dolby Atmos |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Magasság: | 170,2 mm |
| Súly: | 500 g |
| Mélység: | 49 mm |
| Szélesség: | 242,9 mm |
| Javíthatósági index: | 3.6 |
| Arcfelismerés: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Android 15 |
| Platform: | Android |
| Dokkolócsatlakozó típusa: | Pogo Pin |
| 3,5 mm-es csatlakozó: | Igen |
| Belső memória: | 6 GB |
| Grafikus kártyacsalád: | Adreno |
| Katonai szabvány: | MIL-STD-810H |
| GPS: | Igen |
| Közelségérzékelő: | Igen |
| Felújított: | Nem |
| GLONASS: | Igen |
| Hall-érzékelő: | Igen |
| Giroszkóp: | Igen |
| Kvázi Zenith műholdrendszer (QZSS): | Igen |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| BeiDou: | Igen |
| Galilei: | Igen |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Panel típusa: | TFT |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Kijelző átlója: | 25,6 cm (10,1") |
| Ujjlenyomat-ellenállás: | Igen |
| Kijelző üveg típusa: | Gorilla üveg |
| Maximális felépülési sebesség: | 120 Hz |
| Hátsó kamera vakuja: | Igen |
| Hátsó kamera rekesznyílás száma: | 1.8 |
| Autofókusz: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 8MP |
| Hátsó kamera felbontása: | 12MP |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Hátsó kamera típusa: | Egy kamera |
| Előlapi kamera rekesznyílás száma: | 2 |
| Akkumulátor mellékelve: | Igen |
| Kivehető akkumulátor: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 10100mAh |
| Érintőceruza: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 8517130000 |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály: | E |
| Az akkumulátor élettartama ciklusokban: | 2000 |
| Javíthatósági osztály: | B. |
| Akkumulátor élettartama ciklusonként: | 8570 perc |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IP68 |
| Ismételt ejtésállósági osztály: | E |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

