Samsung G65B számítógép monitor 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete
Kód: MONSA1GAM0059
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung G65B számítógép monitor 81,3 cm (32") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Igen |
| Bluetooth | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.2 |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi szabványok | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) szabványok |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 30 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 83 kWh |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás | 30 W |
| Adapter kimeneti feszültsége | 22 V |
| Tápegység típusa | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Éves energiafogyasztás | 44 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Piaci kategória | Végfelhasználó |
| Láb színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Mélység (állvánnyal) | 311,1 mm |
| Mélység (állvány nélkül) | 181,5 mm |
| Súly (állvánnyal) | 7,4 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 713 mm |
| Magasság (állvánnyal) | 606,2 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 5,5 kg |
| Magasság (állvány nélkül) | 439,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 713 mm |
| Csomag magassága | 226 mm |
| Csomagolási mélység | 494 mm |
| Súly csomagolással együtt | 10,1 kg |
| Csomag szélessége | 827 mm |
| Adaptív kép | Igen |
| TV Plus | Igen |
| Univerzális útmutató | Igen |
| Vezeték nélküli kijelző | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás | Igen |
| Office 365 támogatás | Igen |
| Távoli hangalapú interakció | Igen |
| Érintéses nézet funkció | Igen |
| Gyári kalibrációs jelentés | Igen |
| Gyári hangolás | Igen |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Okostévé | Igen |
| Képernyőtükrözés | Igen |
| Munkaterület | Igen |
| AIM virtuális pont | Igen |
| Képméret | Igen |
| A mellékelt hálózati adapter típusa | Microsoft 365 |
| Automatikus forrásváltás+ | Igen |
| Videó színmódok | Dinamikus, Normál, Szórakoztató, Mozi, Grafikus |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák | Core Sync |
| Anynet+ (HDMI-CEC) technológia | Igen |
| Hangtükrözés | Igen |
| Tanúsítvány | Windows 10 |
| HDMI-verzió | 2.1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI | Igen |
| HDCP | Igen |
| DVI-port | Nem |
| USB letöltési portok száma A típusú | 2 |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| Hangbemenet | Nem |
| HDMI portok száma | 2 |
| Beépített USB-elosztó | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| USB upstream portok száma | 1 |
| USB elosztó verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió | 1.4 |
| USB upstream port típusa | USB B típusú |
| HDCP verzió | 2.2 |
| Játék jellemzői | Szuper ultraszéles látószögű GameView |
| Biztosított operációs rendszer | Tíz |
| ConnectShare (USB) | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| Játékmód | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync Premium Pro |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10 - 8% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Látható méret (vízszintes) | 69,7 cm |
| Kijelző átlója | 81,3 cm (32") |
| Színskála | 95% |
| Vízszintes látószög | 178° |
| HDR-támogatás | Igen |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Natív képarány | 16:9 |
| Látható méret (függőleges) | 39,2 cm |
| Válasz | 1 ms |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus) | 2500:1 |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Panel típusa | VA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 80 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 350 cd/m² |
| Színskála szabvány | DCI-P3 |
| Kijelzőszínek száma | 1 milliárd szín |
| Érintőképernyő | Nem |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség | 240 Hz |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | DisplayHDR 600 |
| Kvantumpont technológia | Igen |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1000R |
| Mellékelt kábelek | AC, DisplayPort |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Távirányító | Igen |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Zárnyílás | Igen |
| Magasságállítás | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Nem |
| Forgási tartomány | -15 - 15° |
| Középső csap | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Dőlésszög | -9 - 13° |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | -92 - 92° |
| Maximálisan állítható magasság | 12 cm |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Adaptív hangszabályozás (ASC) | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 10.38 kg |
| EAN vonalkód: | 8806094192711 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.2 |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11g, 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 30 kWh |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 83 kWh |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Áramfogyasztás: | 30 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 22 V |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Éves energiafogyasztás: | 44 kWh |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Piaci kategória: | Végfelhasználó |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Mélység (állvánnyal): | 311,1 mm |
| Mélység (állvány nélkül): | 181,5 mm |
| Súly (állvánnyal): | 7,4 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 713 mm |
| Magasság (állvánnyal): | 606,2 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 5,5 kg |
| Magasság (állvány nélkül): | 439,7 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 713 mm |
| Csomag magassága: | 226 mm |
| Csomagolási mélység: | 494 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 10,1 kg |
| Csomag szélessége: | 827 mm |
| Adaptív kép: | Igen |
| TV Plus: | Igen |
| Univerzális útmutató: | Igen |
| Vezeték nélküli kijelző: | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás: | Igen |
| Office 365 támogatás: | Igen |
| Távoli hangalapú interakció: | Igen |
| Érintéses nézet funkció: | Igen |
| Gyári kalibrációs jelentés: | Igen |
| Gyári hangolás: | Igen |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Okostévé: | Igen |
| Képernyőtükrözés: | Igen |
| Munkaterület: | Igen |
| AIM virtuális pont: | Igen |
| Képméret: | Igen |
| A mellékelt hálózati adapter típusa: | Microsoft 365 |
| Automatikus forrásváltás+: | Igen |
| Videó színmódok: | Dinamikus, Standard, Szórakoztatás, Mozi, Grafikus |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Igen |
| Márkaspecifikus technológiák: | Core Sync |
| Anynet+ (HDMI-CEC) technológia: | Igen |
| Hangtükrözés: | Igen |
| Tanúsítvány: | Windows 10 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| HDCP: | Igen |
| DVI-port: | Nem |
| USB downstream portok száma A típusú: | 2 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| Hangbemenet: | Nem |
| HDMI portok száma: | 2 |
| Beépített USB-elosztó: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| USB upstream portok száma: | 1 |
| USB elosztó verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| DisplayPort-verzió: | 1.4 |
| USB upstream port típusa: | USB B típusú |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| Játék jellemzői: | Szuper ultraszéles látószögű GameView |
| Biztosított operációs rendszer: | Tíz |
| ConnectShare (USB): | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| Játékmód: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync Premium Pro |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10 - 8% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Látható méret (vízszintes): | 69,7 cm |
| Kijelző átlója: | 81,3 cm (32") |
| Színskála: | 95% |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Látható méret (függőleges): | 39,2 cm |
| Válasz: | 1 ms |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Kontrasztarány (tipikus): | 2500:1 |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Panel típusa: | VA |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 80 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 350 cd/m² |
| Színskála szabvány: | DCI-P3 |
| Kijelzőszínek száma: | 1 milliárd szín |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Maximális felépülési sebesség: | 240 Hz |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | DisplayHDR 600 |
| Kvantumpont technológia: | Igen |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1000R |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, DisplayPort |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Távirányító: | Igen |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Zárnyílás: | Igen |
| Magasságállítás: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Nem |
| Forgási tartomány: | -15 - 15° |
| Középső csap: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Dőlésszög: | -9 - 13° |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | -92 - 92° |
| Maximálisan állítható magasság: | 12 cm |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Adaptív hangszabályozás (ASC): | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

