Samsung G55C számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete
Kód: MONSA1GAM0052
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Samsung G55C számítógép monitor 68,6 cm (27") 2560 x 1440 px Quad HD LED Fekete| Wi-Fi | Nem |
| Bluetooth | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz | Nem |
| Tápegység típusa | Külső |
| Energiahatékonysági skála | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | F |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül | 41 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 26 kWh |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 1777999 |
| Éves energiafogyasztás | 38 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás | 40 W |
| Adapter kimeneti feszültsége | 19 V |
| Áramfogyasztás | 26W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Előlap színe | Fekete |
| Láb színe | Fekete |
| Szín | Fekete |
| Piaci kategória | Végfelhasználó |
| Mélység (állvány nélkül) | 120 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 3,7 kg |
| Magasság (állvánnyal) | 477,4 mm |
| Súly (állvánnyal) | 4,1 kg |
| Mélység (állvánnyal) | 272,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 614,6 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 382,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal) | 616,6 mm |
| Csomag szélessége | 679 mm |
| Súly csomagolással együtt | 6 kg |
| Csomagolási mélység | 438 mm |
| Csomag magassága | 188 mm |
| Samsung Szemkímélő Mód | Igen |
| Videó színmódok | Játékok, Egyéni, Sport, Öko, Grafikus, Dinamikus, Eredeti, Szórakoztatás, Standard |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel | Nem |
| Márkaspecifikus technológiák | Fekete hangszínszabályzó |
| TV Plus | Nem |
| Automatikus forrásváltás | Igen |
| Virtuális AIM pont | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz | Igen |
| Vezeték nélküli Dex támogatás | Nem |
| Alacsony bemeneti késleltetés | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás | Nem |
| Tanúsítvány | Windows 11 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Fejhallgató kimenetek | 1 |
| HDMI | Igen |
| Szervizport | Igen |
| DisplayPort-verzió | 1.2 |
| HDCP verzió | 2.2 |
| Tápcsatlakozó | Igen |
| Szolgáltatásport típusa | USB A-típusú |
| Beépített KVM kapcsoló | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma | 1 |
| HDMI-verzió | 2.0 |
| HDMI portok száma | 1 |
| HDCP | Igen |
| Kép mód | Játék, Film, Normál, Öko, Sport, Grafika, Egyéni |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| AMD FreeSync | Igen |
| AMD FreeSync típus | FreeSync |
| Játék jellemzői | Super Arena Gaming UX |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 10–40 °C |
| Vízszintes látószög | 178° |
| HDR-támogatás | Igen |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega DCR |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Képernyő görbületi paraméterek | 1000R |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 300 cd/m² |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló | Igen |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| HD felbontás típusa | Quad HD |
| Panel típusa | VA |
| Kontrasztarány (tipikus) | 2500:1 |
| Képernyő alakja | Hajlott |
| Natív képarány | 16:9 |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Érintőképernyő | Nem |
| Maximális felépülési sebesség | 165 Hz |
| Kijelzőtechnológia | JÉG |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68 cm |
| Kijelző felbontása | 2560 x 1440 képpont |
| Mellékelt kábelek | AC, HDMI, DisplayPort |
| Tápkábel hossza | 1,5 méter |
| Állvány mellékelve | Igen |
| Kép a képben (PIP) | Nem |
| Dőlésszög | -2 - 18° |
| Magasságállítás | Nem |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 75 x 75 mm |
| Zárnyílás | Igen |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Beépített mikrofon | Nem |
| Figyelmeztetés | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott páratartalomnak., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.9 kg |
| EAN vonalkód: | 8806095337210 |
| Wi-Fi: | Nem |
| Bluetooth: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Nem |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági skála: | A-tól G-ig |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | F |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | G |
| Energiafogyasztás (HDR) 1000 órán keresztül: | 41 kWh |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 26 kWh |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 1777999 |
| Éves energiafogyasztás: | 38 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Maximális energiafogyasztás: | 40 W |
| Adapter kimeneti feszültsége: | 19 V |
| Áramfogyasztás: | 26W |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Előlap színe: | Fekete |
| Láb színe: | Fekete |
| Szín: | Fekete |
| Piaci kategória: | Végfelhasználó |
| Mélység (állvány nélkül): | 120 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 3,7 kg |
| Magasság (állvánnyal): | 477,4 mm |
| Súly (állvánnyal): | 4,1 kg |
| Mélység (állvánnyal): | 272,6 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 614,6 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 382,8 mm |
| Szélesség (állvánnyal): | 616,6 mm |
| Csomag szélessége: | 679 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 6 kg |
| Csomagolási mélység: | 438 mm |
| Csomag magassága: | 188 mm |
| Samsung Szemkímélő Mód: | Igen |
| Videó színmódok: | Játékok, Saját, Sport, Öko, Grafikus, Dinamikus, Eredeti, Szórakoztatás, Standard |
| Kompatibilis a Samsung Bixby-vel: | Nem |
| Márkaspecifikus technológiák: | Fekete hangszínszabályzó |
| TV Plus: | Nem |
| Automatikus forrásváltás: | Igen |
| AIM virtuális pont: | Igen |
| Kikapcsolási időzítő plusz: | Igen |
| Vezeték nélküli Dex támogatás: | Nem |
| Alacsony bemeneti késleltetés: | Igen |
| SmartThings alkalmazás támogatás: | Nem |
| Tanúsítvány: | Windows 11 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI: | Igen |
| Szervizport: | Igen |
| DisplayPort-verzió: | 1.2 |
| HDCP verzió: | 2.2 |
| Tápcsatlakozó: | Igen |
| Szolgáltatásport típusa: | USB A-típusú |
| Beépített KVM kapcsoló: | Nem |
| DisplayPort-csatlakozók száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.0 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDCP: | Igen |
| Kép mód: | Játékok, Film, Standard, Öko, Sport, Grafika, Saját |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| AMD FreeSync: | Igen |
| AMD FreeSync típus: | FreeSync |
| Játék jellemzői: | Super Arena Gaming UX |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 10–80% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 10–40 °C |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| HDR-támogatás: | Igen |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega DCR |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Nagy dinamikatartományú (HDR) technológia: | Nagy dinamikatartomány 10 (HDR10) |
| Képernyő görbületi paraméterek: | 1000R |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 300 cd/m² |
| Frissítési gyakoriság optimalizáló: | Igen |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| HD felbontás típusa: | Quad HD |
| Panel típusa: | VA |
| Kontrasztarány (tipikus): | 2500:1 |
| Képernyő alakja: | Hajlott |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 165 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | JÉG |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68 cm |
| Kijelző felbontása: | 2560 x 1440 képpont |
| Mellékelt kábelek: | Légkondicionáló, HDMI, DisplayPort |
| Tápkábel hossza: | 1,5 méter |
| Állvány mellékelve: | Igen |
| Kép a képben (PIP): | Nem |
| Dőlésszög: | -2 - 18° |
| Magasságállítás: | Nem |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 75 x 75 mm |
| Zárnyílás: | Igen |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Beépített mikrofon: | Nem |
| Figyelmeztetés: | A monitor olyan anyagokat tartalmaz, amelyek károsak lehetnek a környezetre, kérjük, kövesse az elektronikus eszközök ártalmatlanítására vonatkozó helyi előírásokat., Ne tegye ki víznek vagy túlzott nedvességnek., Kerülje a folyadékokkal való közvetlen érintkezést. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

