Rugalmas, forgó autósülés
Kód: SYPAS3POR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Rugalmas, forgó autósülés| Modell | Kerek |
| Szín | Gránát, fekete |
| Maximális terhelés | 100 kg |
| Orvostechnikai eszköz | Igen |
| Lengő/forgó | Igen |
| Forgó talp | Igen |
| Szélesség | 440 mm |
| Magasság | 30 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| Súly: | 0.31 kg |
| EAN vonalkód: | 3701127709599 |
| Modell: | Kerek |
| Szín: | Gránát, Fekete |
| Maximális terhelés: | 100 kg |
| Orvostechnikai eszköz: | Igen |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Forgó talp: | Igen |
| Szélesség: | 440 mm |
| Magasság: | 30 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

