Ruční vakuovačka FoodSaver VS1199X
Kód: AGAFSAPPR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Ruční vakuovačka FoodSaver VS1199X| Materiál | Technopolymer |
| Barva | Černá |
| Typ ovládání | Tlačítko |
| Příkon | 2,5 W |
| Délka | 48 mm |
| Hmotnost | 0,5 kg |
| Šířka | 48 mm |
| Výška | 103 mm |
| Velikost balení (š x h x v) | 220 x 155 x 200 mm |
| Obsah balení | Nabíjecí stanice, Uživatelský manuál |
| Jednoduché čištění | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Bezpečné pro použití | Ano |
| Jednoduché používání | Ano |
| Varování | Uchovávejte mimo dosah dětí, abyste zabránili náhodnému použití nebo zranění. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | For vacuum packing - accessories |
|---|---|
| Súly: | 1.08 kg |
| EAN vonalkód: | 5060569673713 |
| Anyag: | Technopolimer |
| Szín: | Fekete |
| Vezérlés típusa: | Gomb |
| Energiafogyasztás: | 2,5 W |
| Hossz: | 48 mm |
| Súly: | 0,5 kg |
| Szélesség: | 48 mm |
| Magasság: | 103 mm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | |
| A csomag tartalma: | Töltőállomás, Felhasználói kézikönyv |
| Könnyű tisztítás: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Biztonságos használat: | Igen |
| Könnyen használható: | Igen |
| Figyelmeztetés: | Gyermekektől elzárva tartandó a véletlen használat vagy sérülés elkerülése érdekében. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

