QMed ortopédiai párna
Kód: SYPPDSPOR0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
QMed ortopédiai párna| Szélesség | 570 mm |
| Hossz | 3300 mm |
| Magasság | 120 mm |
| Sűrűség | 80 kg/m³ |
| Helyes használat | Fej |
| Anyag | Hab |
| Szín | Fehér |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Orthopedic pillows |
|---|---|
| Súly: | 1.795 kg |
| EAN vonalkód: | 5901095203725 |
| Szélesség: | 570 mm |
| Hossz: | 3300 mm |
| Magasság: | 120 mm |
| Sűrűség: | 80 kg/m³ |
| Helyes használat: | Fej |
| Anyag: | Hab |
| Szín: | Fehér |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

