Polštář Sea To Summit Aeros Premium Regular Picante
Kód: MACSSUDMU0051
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Polštář Sea To Summit Aeros Premium Regular Picante| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Barva | Oranžová |
| Systém PillowLock | Ano |
| Paměťová pěna | Ano |
| Název barvy | Picante |
| Nafukovací polštář | Ano |
| Materiál | Nylon, Laminování TPU, Polyester |
| Velikost | Pravidelný |
| Výška balení | 80 mm |
| Hloubka balení | 80 mm |
| Šířka balení | 110 mm |
| Šířka | 340 mm |
| Hloubka | 240 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hmotnost | 99 g |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mattresses |
|---|---|
| Súly: | 0.11 kg |
| EAN vonalkód: | 9327868167319 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Szín: | Narancs |
| Memóriahab: | Igen |
| Szín neve: | |
| Anyag: | Nejlon, TPU laminálás, Poliészter |
| Méret: | Szabályos |
| Csomag magassága: | 80 mm |
| Csomagolási mélység: | 80 mm |
| Csomag szélessége: | 110 mm |
| Szélesség: | 340 mm |
| Mélység: | 240 mm |
| Magasság: | 110 mm |
| Súly: | 99 g |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

