PocketBook InkPad 4 e-könyv olvasó Érintőképernyős 32 GB Wi-Fi Fekete, Ezüst
Kód: MULPKBCZE0077
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook InkPad 4 e-könyv olvasó Érintőképernyős 32 GB Wi-Fi Fekete, Ezüst| Processzor órajelsebessége | 1000 MHz |
| Beépített processzor | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása | Igen |
| Szótár | Igen |
| Nyelvek szótára | Olasz, szlovák, lengyel, svéd, orosz, francia, német, ukrán, spanyol, angol, magyar |
| Akkumulátor kapacitása | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín | Ezüst, Fekete, Nem |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Mellékelt szoftverek | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook, Könyvesbolt, Könyvtár, Szótár, Böngésző, Hangoskönyvek, Zenelejátszó, Galéria, Számológép, RSS Hírek, Jegyzetek, Sakk, Klondike, Firka, Sudoku |
| Bluetooth-verzió | 4.0 |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB On-The-Go támogatás | Igen |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás | 32 GB |
| Érintőképernyő | Igen |
| Technológia | E Ink kártya |
| Kijelző átlója | 19,8 cm (7,8") |
| Kijelző felbontása | 1404 x 1872 képpont |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód) | 300 DPI |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Támogatott dokumentumformátumok | DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, FB2, CBZ, AZW, EPUB DRM, MOBI, TXT, PRC, PDF, AZW3, DjVu, CHM, DOC, HTML, CBR, PDF DRM, ACSM |
| Támogatott képformátumok | BMP, PNG, TIFF, JPEG |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MP3, M4B, OGG, M4A |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.47 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152093234 |
| Processzor órajelsebessége: | 1000 MHz |
| Beépített processzor: | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása: | Igen |
| Szótár: | Igen |
| Nyelvek szótára: | olasz, szlovák, lengyel, svéd, orosz, francia, GER, ukrán, spanyol, angol, magyar |
| Akkumulátor kapacitása: | 2000mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín: | Ezüst, Fekete, Nem |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Csomagolt szoftver: | PocketBook Cloud, ReadRate, Dropbox, Send-to-PocketBook, Könyvesbolt, Könyvtár, Szótár, Böngésző, Hangoskönyvek, Zenelejátszó, Galéria, Számológép, RSS Hírek, Jegyzetek, Sakk, Klondike, Firka, Sudoku |
| Bluetooth-verzió: | 4.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB On-The-Go támogatás: | Igen |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| RAM-kapacitás: | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 32 GB |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Technológia: | E Ink kártya |
| Kijelző átlója: | 19,8 cm (7,8") |
| Kijelző felbontása: | 1404 x 1872 képpont |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód): | 300 DPI |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Támogatott dokumentumformátumok: | DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, FB2, CBZ, AZW, EPUB DRM, MOBI, TXT, Kínai Népköztársaság, PDF, AZW3, DjVu, CHM, DOC, HTML, CBR, PDF DRM, ACSM |
| Támogatott képformátumok: | BMP, PNG, TIFF, JPEG |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, M4B, OGG, M4A |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

