PocketBook 743 InkPad Color 3, kék
Kód: MULPKBCZE0086
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PocketBook 743 InkPad Color 3, kék| Beépített processzor | Igen |
| Processzor órajelsebessége | 1800 MHz |
| Processzormagok száma | 4 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex | IPX8 |
| Nyelvek szótára | Orosz, spanyol, francia, ukrán, olasz, szlovák, lengyel, angol, magyar, svéd, német |
| Gyorsulásmérő | Igen |
| Szótár | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása | Igen |
| Akkumulátor kapacitása | 2900mAh |
| Akkumulátor típusa | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín | Fekete, Ezüst, Igen |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Magasság | 189,5 mm |
| Mélység | 7,95 mm |
| Súly | 267 g |
| Szélesség | 134 mm |
| Internetböngésző | Igen |
| Biztosított operációs rendszer | Linux |
| Webböngészők | WebKit |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Bluetooth | Igen |
| USB On-The-Go támogatás | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Wi-Fi sáv | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Fejhallgató kimenet | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| RAM-kapacitás | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás | 32 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák | Nem támogatott |
| Kijelző átlója | 19,8 cm (7,8") |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód) | 300 DPI |
| Technológia | E Ink Kaleido 3 |
| Kijelző felbontása | 1404 x 1872 képpont |
| Szürkeárnyalatos szintek | 16 |
| Szürkeárnyalatos (színes) | 4096 |
| Kijelző háttérvilágítása | Igen |
| Érintőképernyő | Igen |
| Utasítás | Igen |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Támogatott dokumentumformátumok | DOC, HTML, PRC, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PDF, CBZ, AZW, FB2, AZW3, ACSM, CBR, TXT, CHM, DjVu, EPUB DRM, MOBI |
| Támogatott képformátumok | BMP, TIFF, JPEG, PNG |
| Támogatott hangfájl-formátumok | OGG, M4A, M4B, MP3 |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.48 kg |
| EAN vonalkód: | 7640152093937 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzor órajelsebessége: | 1800 MHz |
| Processzormagok száma: | 4 |
| Nemzetközi Védelmi (IP) Kódex: | IPX8 |
| Nyelvek szótára: | orosz, spanyol, francia, ukrán, olasz, szlovák, lengyel, angol, magyar, svéd, GER |
| Gyorsulásmérő: | Igen |
| Szótár: | Igen |
| Üzenet szövegének beszéddé alakítása: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 2900mAh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo) |
| Szín: | Fekete, Ezüst, Igen |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Magasság: | 189,5 mm |
| Mélység: | 7,95 mm |
| Súly: | 267 g |
| Szélesség: | 134 mm |
| Internetböngésző: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Linux |
| Webböngészők: | WebKit |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| USB On-The-Go támogatás: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Wi-Fi sáv: | Kétsávos (2,4 GHz / 5 GHz) |
| Fejhallgató kimenet: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| RAM-kapacitás: | 1000 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 32 GB |
| Kompatibilis memóriakártyák: | Nem támogatott |
| Kijelző átlója: | 19,8 cm (7,8") |
| Felbontás (fekete-fehér, normál mód): | 300 DPI |
| Technológia: | E Ink Kaleido 3 |
| Kijelző felbontása: | 1404 x 1872 képpont |
| Szürkeárnyalatos szintek: | 16 |
| Szürkeárnyalatos (színes): | 4096 |
| Kijelző háttérvilágítása: | Igen |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Utasítás: | Igen |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Támogatott dokumentumformátumok: | DOC, HTML, Kínai Népköztársaság, DOCX, FB2.ZIP, HTM, RTF, PDF DRM, PDF, CBZ, AZW, FB2, AZW3, ACSM, CBR, TXT, CHM, DjVu, EPUB DRM, MOBI |
| Támogatott képformátumok: | BMP, TIFF, JPEG, PNG |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | OGG, M4A, M4B, MP3 |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

