POČÍTAČOVÁ MYŠ DEFENDER GM-237 HORRODINE RF 3200dpi 6P ČERNÝ
Kód: PERDFNMYS0093
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
POČÍTAČOVÁ MYŠ DEFENDER GM-237 HORRODINE RF 3200dpi 6P ČERNÝ| Napájecí zdroj | Vestavěná baterie |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 300 mAh |
| Barva | Černá |
| Osvětlení | Ano |
| Ergonomický design | Ano |
| Formát | Pro praváky i leváky |
| Hmotnost | 90 g |
| Výška | 124 mm |
| Hloubka | 42 mm |
| Šířka | 70 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Ano |
| Podporované operační systémy Mac | Ano |
| Šířka balení | 50 mm |
| Typ balení | Závěsný obal |
| Počet kusů v balení | 1 kusů |
| Hmotnost včetně balení | 150 g |
| Výška balení | 111 mm |
| Přijímač | Ano |
| Typ přijímače | Nano přijímač |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Zrychlení (max) | 10 G |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Rozhraní zařízení | RF bezdrátový |
| Funkce tlačítek | Přepínání DPI, Zpět (akce), Vpřed |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Rozlišení pohybu | 3200 DPI |
| Frekvenční pásmo | 2.4 GHz |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Počet tlačítek | 5 |
| Rolovací směry | Svislý |
| Účel | Hraní |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Počet režimů citlivosti snímání | 3 |
| Typ závitnice | Kola |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
| Varování | Nevystavujte přístroj působení vody nebo jiných kapalin., Neotevírejte kryt, abyste předešli riziku úrazu elektrickým proudem. |
| Dodržování předpisů v oblasti udržitelnosti | Ano |
| Certifikáty shody | CE, RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.145 kg |
| EAN vonalkód: | 4745090825015 |
| Tápegység: | Beépített akkumulátor |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 300mAh |
| Szín: | Fekete |
| Világítás: | Igen |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Formátum: | Jobb- és balkezeseknek |
| Súly: | 90 g |
| Magasság: | 124 mm |
| Mélység: | 42 mm |
| Szélesség: | 70 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Csomag szélessége: | 50 mm |
| Csomagolás típusa: | Függesztett csomagolás |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Súly csomagolással együtt: | 150 g |
| Csomag magassága: | 111 mm |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Nano vevőegység |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Gyorsulás (max.): | 10 g |
| Görgők száma: | 1 |
| Eszközinterfész: | RF vezeték nélküli |
| Gombfunkciók: | DPI-váltás, Vissza (akció), Előre |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Mozgásfelbontás: | 3200DPI |
| Frekvenciasáv: | 2,4 GHz |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Gombok száma: | 5 |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Cél: | Játék |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Felvételi érzékenységi módok száma: | 3 |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket víznek vagy más folyadéknak., Az áramütés veszélyének elkerülése érdekében ne nyissa ki a fedelet. |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | CE, RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

