PNY MN8GSD42666 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260 tűs SO-DIMM
Kód: PAMPNYSOO0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY MN8GSD42666 memóriamodul 8 GB 1 x 8 GB DDR4 260 tűs SO-DIMM| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| CAS-késés | 19 |
| Memóriafrekvencia | 2666 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.011 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403405250 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| CAS-késés: | 19 |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

