PNY MN32GSD43200-BLK memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4
Kód: PAMPNYSOO0023
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY MN32GSD43200-BLK memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás | 1 csatorna |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| JEDEC szabvány | Igen |
| CAS-késés | 22 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| ECC | Nem |
| Belső memória | 32 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.008 kg |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| JEDEC szabvány: | Igen |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

