PNY MD8GSD43200-SI számítógépes memória modul 8GB DDR4 3200MHZ 25600
Kód: PAMPNYDR40018
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY MD8GSD43200-SI számítógépes memória modul 8GB DDR4 3200MHZ 25600| Komponens ehhez: | PC |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| CAS-késés | 22 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| CAS-késés: | 22 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

