PNY 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 memória (doboz nélkül)
Kód: PAMPNYDR40035
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PNY 16 GB DDR4 3200 MHz CL22 memória (doboz nélkül)| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Háttérvilágítás | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| CAS-késés | 22 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.015 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403391140 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

