Philips 1000-es sorozatú 27E2N1100L/00 számítógép-monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete
Kód: MONPHIMON0140
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Philips 1000-es sorozatú 27E2N1100L/00 számítógép-monitor 68,6 cm (27") 1920 x 1080 px Full HD LCD Fekete| Tápegység típusa | Külső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR) | D |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban) | 0,3 W |
| Áramfogyasztás | 17,6 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR) | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként | 16 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban) | 0,5 W |
| Piaci kategória | Otthon |
| Szín | Fekete |
| Magasság (állvánnyal) | 457 mm |
| Súly (állvánnyal) | 3,05 kg |
| Mélység (állvány nélkül) | 32 mm |
| Mélység (állvánnyal) | 200 mm |
| Súly (állvány nélkül) | 2,69 kg |
| Szélesség (állvánnyal) | 614 mm |
| Magasság (állvány nélkül) | 363 mm |
| Szélesség (állvány nélkül) | 614 mm |
| Csomagolási mélység | 126 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,2 kg |
| Csomag magassága | 420 mm |
| Csomag szélessége | 690 mm |
| Képjavítás | SmartImage |
| Hatósági jóváhagyások | CE jelölés, CB, ETL, CEC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Adaptív szinkronizáció | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF) | 50000 óra |
| Felületkezelés típusa | Texturált |
| Nem tartalmaz nehézfémeket | Hg (higany) |
| Könnyen olvasható mód | Igen |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya | 100% |
| LowBlue mód | Igen |
| VGA portok száma | 1 |
| HDCP verzió | 1.4 |
| HDCP | Igen |
| HDMI | Igen |
| HDMI-verzió | 1.4 |
| HDMI portok száma | 1 |
| Beépített USB-elosztó | Nem |
| AMD FreeSync | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia | Igen |
| NVIDIA G-SYNC | Nem |
| Komponens videó szinkronizáció | Külön szinkronizálás, zöld szinkron (SOG) |
| Kék fény csökkentő technológia | Igen |
| Üzemeltetési magasság | 0 - 3658 méter |
| Nem üzemi magasság | 3658 - 12192 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT) | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT) | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom | 20–80% |
| sRGB kijelző | Igen |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve | Mega Infinity DCR |
| Függőleges szkennelési tartomány | 48–100 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány | 30–115 kHz |
| Kijelzőszínek száma | 16,7 millió szín |
| Vízszintes látószög | 178° |
| Felületi keménység | 3H |
| Pixelsűrűség | 0,3114 × 0,3114 mm |
| Szellemkép | 25% |
| Látható méret (függőleges) | 33,6 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus) | 250 cd/m² |
| Függőleges digitális frekvencia | 48–100 Hz |
| Képernyő alakja | Lakás |
| Kijelző átlója | 68,6 cm (27") |
| Natív képarány | 16:9 |
| Vízszintes digitális frekvencia | 30–115 kHz |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Válasz | 4 ms |
| Pixelsűrűség | 81,59ppi |
| Háttérvilágítás típusa | W-LED |
| LED-es háttérvilágítás | Igen |
| DDC/CI | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben) | 68,6 cm |
| Kijelző felbontása | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa | Full HD |
| Látható méret (vízszintes) | 59,8 cm |
| Függőleges pórusszög | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus) | 4000:1 |
| Maximális felépülési sebesség | 100 Hz |
| Kijelzőtechnológia | LCD |
| Panel típusa | VA |
| Érintőképernyő | Nem |
| Válaszidő mérési típusa | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT) | 1 ms |
| Mellékelt kábelek | HDMI, Tápellátás |
| OSD menü nyelve | Német, angol, egyszerűsített kínai, svéd, francia, koreai, hagyományos kínai, spanyol, finn, cseh, holland, görög, olasz, török, portugál, magyar, lengyel, orosz, ukrán, japán |
| Képernyőmenü (OSD) | Igen |
| Dőlésszög | -5 - 20° |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| Panelre szerelhető interfész | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás | Igen |
| LED-jelzők | Működés, Készenléti üzemmód |
| Magasságállítás | Nem |
| Zárnyílás | Igen |
| Kábelzár típusa | Kensington |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| OSD nyelvek száma | 21 |
| Integrált kamera | Nem |
| Beépített hangszórók | Nem |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn. Tisztítás előtt húzza ki a monitort a konnektorból. Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy megakadályozza a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja | 2030696 |
| Nem tartalmaz | Higany |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | LCD monitors |
|---|---|
| Súly: | 5.3 kg |
| EAN vonalkód: | 8721038000375 |
| Tápegység típusa: | Külső |
| Energiahatékonysági osztály (SDR): | D |
| Bemeneti váltakozó feszültség frekvenciája: | 50/60Hz |
| Energiafogyasztás (kikapcsolt állapotban): | 0,3 W |
| Áramfogyasztás: | 17,6 W |
| Energiahatékonysági osztály (HDR): | Nem elérhető |
| Energiafogyasztás (SDR) 1000 óránként: | 16 kWh |
| Bemeneti váltakozó feszültség: | 100 - 240 V |
| Energiafogyasztás (készenléti állapotban): | 0,5 W |
| Piaci kategória: | Otthon |
| Szín: | Fekete |
| Magasság (állvánnyal): | 457 mm |
| Súly (állvánnyal): | 3,05 kg |
| Mélység (állvány nélkül): | 32 mm |
| Mélység (állvánnyal): | 200 mm |
| Súly (állvány nélkül): | 2,69 kg |
| Szélesség (állvánnyal): | 614 mm |
| Magasság (állvány nélkül): | 363 mm |
| Szélesség (állvány nélkül): | 614 mm |
| Csomagolási mélység: | 126 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,2 kg |
| Csomag magassága: | 420 mm |
| Csomag szélessége: | 690 mm |
| Képjavítás: | SmartImage |
| Hatósági jóváhagyások: | CE jelölés, CB, ETL, CEC, CEL, CCC, CECP, UKCA, EMF, FCC, ICES-003 |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Adaptív szinkronizáció: | Igen |
| Meghibásodások között eltelt átlagos idő (MTBF): | 50000 óra |
| Felületkezelés típusa: | Texturált |
| Nem tartalmaz nehézfémeket: | Hg (higany) |
| Könnyen olvasható mód: | Igen |
| Csomagolás újrahasznosíthatósági aránya: | 100% |
| LowBlue mód: | Igen |
| VGA portok száma: | 1 |
| HDCP verzió: | 1.4 |
| HDCP: | Igen |
| HDMI: | Igen |
| HDMI-verzió: | 1.4 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Beépített USB-elosztó: | Nem |
| AMD FreeSync: | Nem |
| Villogáscsökkentő technológia: | Igen |
| NVIDIA G-SYNC: | Nem |
| Komponens videó szinkronizáció: | Külön szinkronizálás, Zöld szinkron (SOG) |
| Kék fény csökkentő technológia: | Igen |
| Üzemeltetési magasság: | 0 - 3658 méter |
| Nem üzemi magasság: | 3658 - 12192 méter |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 0–40 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | -20 - 60 °C |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 20–80% |
| sRGB kijelző: | Igen |
| Dinamikus kontrasztú hirdetés neve: | Mega Infinity DCR |
| Függőleges szkennelési tartomány: | 48–100 Hz |
| Vízszintes szkennelési tartomány: | 30–115 kHz |
| Kijelzőszínek száma: | 16,7 millió szín |
| Vízszintes látószög: | 178° |
| Felületi keménység: | 3H |
| Pixelsűrűség: | 81,59ppi |
| Szellemkép: | 25% |
| Látható méret (függőleges): | 33,6 cm |
| Képernyő fényereje (tipikus): | 250 cd/m² |
| Függőleges digitális frekvencia: | 48–100 Hz |
| Képernyő alakja: | Lakás |
| Kijelző átlója: | 68,6 cm (27") |
| Natív képarány: | 16:9 |
| Vízszintes digitális frekvencia: | 30–115 kHz |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Válasz: | 4 ms |
| Háttérvilágítás típusa: | W-LED |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| DDC/CI: | Igen |
| Átlós képernyőméret (metrikus egységekben): | 68,6 cm |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| Látható méret (vízszintes): | 59,8 cm |
| Függőleges pórusszög: | 178° |
| Kontrasztarány (tipikus): | 4000:1 |
| Maximális felépülési sebesség: | 100 Hz |
| Kijelzőtechnológia: | LCD |
| Panel típusa: | VA |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Válaszidő mérési típusa: | GTG (szürkéről szürkére) |
| Válaszidő (MPRT): | 1 ms |
| Mellékelt kábelek: | HDMI, Teljesítmény |
| OSD menü nyelve: | német, angol, egyszerűsített kínai, svéd, francia, koreai, Hagyományos kínai, spanyol, finn, cseh, holland, görög, olasz, török, portugál, magyar, lengyel, orosz, ukrán, japán |
| Képernyőmenü (OSD): | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 20° |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| Panelre szerelhető interfész: | 100 x 100 |
| VESA szerelési támogatás: | Igen |
| LED-jelzők: | Művelet, Készenléti üzemmód |
| Magasságállítás: | Nem |
| Zárnyílás: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| OSD nyelvek száma: | 21 |
| Integrált kamera: | Nem |
| Beépített hangszórók: | Nem |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét a monitor burkolatát; áramütés veszélye áll fenn., Tisztítás előtt húzza ki a monitort a tápegységből., Helyezze a monitort sík és stabil felületre, hogy elkerülje a felborulást és a sérülést. |
| Európai Termékenergia-címkézési Nyilvántartás (EPREL) kódja: | 2030696 |
| Nem tartalmaz: | Higany |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

