Patriot Memory Viper Venom PVV532G700C32K memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7000 MHz
Kód: PAMPATDR50016
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Venom PVV532G700C32K memóriamodul 32 GB 2 x 16 GB DDR5 7000 MHz| Memóriafeszültség | 1,45 V |
| Memóriafrekvencia | 7000 MHz |
| CAS-késés | 32 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Komponens ehhez: | PC |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| Belső memória | 32 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| Tanúsítvány | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Magasság | 43 mm |
| Súly | 52 g |
| Szélesség | 137 mm |
| Mélység | 7 mm |
| Súly csomagolással együtt | 169 g |
| Csomag szélessége | 179,9 mm |
| Csomagolási mélység | 20,3 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 158,7 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.16 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378423655 |
| Memóriafeszültség: | 1,45 V |
| Memóriafrekvencia: | 7000 MHz |
| CAS-késés: | 32 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| Belső memória: | 32 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Magasság: | 43 mm |
| Súly: | 52 g |
| Szélesség: | 137 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 169 g |
| Csomag szélessége: | 179,9 mm |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 158,7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

