Patriot Memory Viper Venom PVV516G60C30 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC
Kód: PAMPATDR50067
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Venom PVV516G60C30 memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 6000 MHz ECC| ECC | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás | 2 csatorna |
| Memóriafeszültség | 1,35 V, 1,1 V |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 3.0 |
| Hűtés típusa | Hűtőszekrény |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| CAS-késés | 30 |
| Memóriafrekvencia | 6000 MHz |
| Belső memória | 16 GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Tanúsítvány | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Magasság | 43 mm |
| Szélesség | 137 mm |
| Súly | 52 g |
| Mélység | 7 mm |
| Csomag szélessége | 70 mm |
| Csomag magassága | 148 mm |
| Súly csomagolással együtt | 73 g |
| Csomagolási mélység | 13,7 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.07 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378429183 |
| ECC: | Igen |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V, 1,1 V |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 3.0 |
| Hűtés típusa: | Hűtőszekrény |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| CAS-késés: | 30 |
| Memóriafrekvencia: | 6000 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Tanúsítvány: | CE/FCC/RoHS/BSMI/UKCA |
| Magasság: | 43 mm |
| Szélesség: | 137 mm |
| Súly: | 52 g |
| Mélység: | 7 mm |
| Csomag szélessége: | 70 mm |
| Csomag magassága: | 148 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 73 g |
| Csomagolási mélység: | 13,7 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

