Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C8S memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0056
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C8S memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz| CAS-késés | 18 éves |
| ECC | Nem |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Súly | 9,5 gramm |
| Mélység | 3 mm |
| Magasság | 30 mm |
| Szélesség | 69 mm |
| Csomagolási mélység | 6 mm |
| Súly csomagolással együtt | 18,5 g |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag magassága | 131 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak. Gyermekektől elzárva tartandó. Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.021 kg |
| EAN vonalkód: | 814914029664 |
| CAS-késés: | 18 éves |
| ECC: | Nem |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória: | 32 GB |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Mélység: | 3 mm |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Csomagolási mélység: | 6 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18,5 g |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag magassága: | 131 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó., Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

