Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6K memóriamodul 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40082
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6K memóriamodul 32 GB DDR4 3200 MHz| Belső memória | 32 GB |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| ECC | Nem |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 db 16 GB |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| CAS-késés | 16 |
| Súly | 96 g |
| Szélesség | 135 mm |
| Magasság | 46 mm |
| Mélység | 142 mm |
| Csomag magassága | 180 mm |
| Csomag szélessége | 157 mm |
| Csomagolási mélység | 239 mm |
| Súly csomagolással együtt | 162 g |
| Csomagolás típusa | Kiskereskedelmi csomagolás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.145 kg |
| EAN vonalkód: | 814914025567 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| ECC: | Nem |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 db 16 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| CAS-késés: | 16 |
| Súly: | 96 g |
| Szélesség: | 135 mm |
| Magasság: | 46 mm |
| Mélység: | 142 mm |
| Csomag magassága: | 180 mm |
| Csomag szélessége: | 157 mm |
| Csomagolási mélység: | 239 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 162 g |
| Csomagolás típusa: | Kiskereskedelmi csomagolás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

