Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATDR40184
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel PVS432G320C6 memóriamodul 32 GB 1 x 32 GB DDR4 3200 MHz| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Belső memória | 32 GB |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| CAS-késés | 18 éves |
| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| ECC | Nem |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriaformátum | 288 tűs DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 32 GB |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Magasság | 44,4 mm |
| Mélység | 7 mm |
| Szélesség | 135,7 mm |
| Súly | 48 g |
| Csomag magassága | 158,7 mm |
| Csomagolási mélység | 20,3 mm |
| Súly csomagolással együtt | 118 g |
| Csomag szélessége | 179,9 mm |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
| Figyelmeztetés | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikus hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.068 kg |
| EAN vonalkód: | 814914026908 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Belső memória: | 32 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| CAS-késés: | 18 éves |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| ECC: | Nem |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memóriaformátum: | 288 tűs DIMM |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 32 GB |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Magasság: | 44,4 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Szélesség: | 135,7 mm |
| Súly: | 48 g |
| Csomag magassága: | 158,7 mm |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 118 g |
| Csomag szélessége: | 179,9 mm |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
| Figyelmeztetés: | Óvja a szélsőséges hőmérsékletektől., Ne nyissa ki a memóriamodul fedelét., Az elektronikai hulladékokra vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

