Patriot Memory Viper Steel PVS416G360C7K memóriamodul 16 GB DDR4 3600 MHz
Kód: PAMPATDR40091
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Viper Steel PVS416G360C7K memóriamodul 16 GB DDR4 3600 MHz| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia | Igen |
| Memóriafrekvencia | 3600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 2 × 8 GB |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| RoHS-tanúsítvány | Igen |
| ECC | Nem |
| Belső memória | 16 GB |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió | 2.0 |
| Magasság | 44,4 mm |
| Szélesség | 135,7 mm |
| Mélység | 7 mm |
| Súly | 96 g |
| Csomagolási mélység | 20,3 mm |
| Súly csomagolással együtt | 162 g |
| Csomag szélessége | 179,9 mm |
| Csomag magassága | 158,7 mm |
| Csomagolás típusa | Kiskereskedelmi csomagolás |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.145 kg |
| EAN vonalkód: | 814914025536 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 3600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 2 × 8 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 16 GB |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Intel Extreme Memory Profile (XMP) verzió: | 2.0 |
| Magasság: | 44,4 mm |
| Szélesség: | 135,7 mm |
| Mélység: | 7 mm |
| Súly: | 96 g |
| Csomagolási mélység: | 20,3 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 162 g |
| Csomag szélessége: | 179,9 mm |
| Csomag magassága: | 158,7 mm |
| Csomagolás típusa: | Kiskereskedelmi csomagolás |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

