Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB pendrive 64 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) fekete, kék
Kód: PAMPATFLD0142
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Supersonic Rage Lite USB pendrive 64 GB USB A-típusú 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) fekete, kék| Formátum | Csúszó |
| Védő funkciók | Ütésálló |
| Szín | Fekete |
| Tanúsítvány | FCC |
| Szélesség | 21,8 mm |
| Magasság | 11 mm |
| Súly | 11 g |
| Mélység | 53 mm |
| Csomag magassága | 132 mm, 310 mm |
| Csomagolási mélység | 11,4 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag szélessége | 100 mm, 290 mm |
| Súly csomagolással együtt | 20 g |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 64 GB |
| Olvasási sebesség | 180 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege | 10 kg |
| Harmonizált Rendszerkód | 84717070 |
| Külső doboz hossza | 530 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, CE |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.01 kg |
| EAN vonalkód: | 814914028957 |
| Formátum: | Csúszó |
| Védő funkciók: | Ütésálló |
| Szín: | Fekete |
| Tanúsítvány: | FCC |
| Szélesség: | 21,8 mm |
| Magasság: | 11 mm |
| Súly: | 11 gramm |
| Mélység: | 53 mm |
| Csomag magassága: | 132 mm, 310 mm |
| Csomagolási mélység: | 11,4 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag szélessége: | 100 mm, 290 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 20 g |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Olvasási sebesség: | 180 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| A nagykereskedelmi csomagolás nettó tömege: | 10 kg |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84717070 |
| Külső doboz hossza: | 530 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, CE |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

