Patriot Memory Signature PSD516G560081S memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz
Kód: PAMPATSOO0063
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD516G560081S memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR5 5600 MHz| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| CAS-késés | 46 |
| Memóriaformátum | 262 tűs SO-DIMM |
| ECC | Nem |
| Memóriafrekvencia | 5600 MHz |
| ECC a fedélzeten | Igen |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Memóriafeszültség | 1,1 V |
| Belső memória | 16 GB |
| Mélység | 3 mm |
| Szélesség | 69 mm |
| Súly | 9,5 gramm |
| Magasság | 30 mm |
| Csomag magassága | 168 mm |
| Súly csomagolással együtt | 18,5 g |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag szélessége | 53 mm |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak. Gyermekektől elzárva tartandó. Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378422238 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| CAS-késés: | 46 |
| Memóriaformátum: | 262 tűs SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| ECC a fedélzeten: | Igen |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memóriafeszültség: | 1,1 V |
| Belső memória: | 16 GB |
| Mélység: | 3 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Magasság: | 30 mm |
| Csomag magassága: | 168 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18,5 g |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag szélessége: | 53 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét és ne rongálja meg a memóriamodulokat, mivel azok egészségre veszélyes anyagokat tartalmazhatnak., Gyermekektől elzárva tartandó., Az elektronikus termékek ártalmatlanítását az elektronikus berendezések újrahasznosítására vonatkozó helyi előírásoknak megfelelően kell végezni. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

