Patriot Memory Signature PSD416G320081S memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz
Kód: PAMPATSOO0050
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature PSD416G320081S memóriamodul 16 GB 1 x 16 GB DDR4 3200 MHz| Memóriafrekvencia | 3200 MHz |
| Támogatott Windows operációs rendszerek | Igen |
| Belső memória típusa | DDR4 |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Támogatott Linux operációs rendszerek | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Memóriaformátum | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória | 16 GB |
| ECC | Nem |
| CAS-késés | 22 |
| Memóriafeszültség | 1,2 V |
| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Magasság | 30 mm |
| Szélesség | 69 mm |
| Mélység | 3 mm |
| Súly | 9 gramm |
| Csomag magassága | 168 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag szélessége | 53 mm |
| Csomagolási mélység | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt | 18 gramm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.025 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027301 |
| Memóriafrekvencia: | 3200 MHz |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Igen |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Támogatott Linux operációs rendszerek: | Igen |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Igen |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Belső memória: | 16 GB |
| ECC: | Nem |
| CAS-késés: | 22 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Mélység: | 3 mm |
| Súly: | 9 gramm |
| Csomag magassága: | 168 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag szélessége: | 53 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18 gramm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

