Patriot Memory Signature Line DDR4 32GB 3200MHz paměťový modul 1 x 32 GB
Kód: PAMPATDR40123
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory Signature Line DDR4 32GB 3200MHz paměťový modul 1 x 32 GB| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Frekvence paměti | 3200 MHz |
| CAS latence | 22 |
| Certifikace RoHS | Ano |
| Formát paměti | UDIMM |
| Vnitřní paměť | 32 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 32 GB |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Komponent pro | PC/server |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Výška | 31 mm |
| Šířka | 133 mm |
| Hmotnost | 23,5 g |
| Hloubka | 3,2 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR IV) |
|---|---|
| Súly: | 0.03 kg |
| EAN vonalkód: | 814914027158 |
| Typ vnitřní paměti: | DDR4 |
| Frekvence paměti: | 3200 MHz |
| CAS latence: | 22 |
| Certifikace RoHS: | Ano |
| Formát paměti: | UDIMM |
| Vnitřní paměť: | 32 GB |
| Rozložení paměti (moduly x velikost): | 1 x 32 GB |
| Typ vyrovnávací paměti: | Unregistered (unbuffered) |
| Komponent pro: | PC/server |
| Napětí paměti: | 1.2 V |
| Výška: | 31 mm |
| Šířka: | 133 mm |
| Hmotnost: | 23,5 g |
| Hloubka: | 3,2 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

