Patriot Memory PSD416G26662S paměťový modul 16 GB DDR4 2666 MHz
Kód: PAMPATSOO0038
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory PSD416G26662S paměťový modul 16 GB DDR4 2666 MHz| Napětí paměti | 1.2 V |
| ECC | Ne |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Certifikace RoHS | Ano |
| CAS latence | 19 |
| Frekvence paměti | 2666 MHz |
| Typ vyrovnávací paměti | Unregistered (unbuffered) |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 16 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4 |
| Komponent pro | PC/server |
| Formát paměti | 260-pin SO-DIMM |
| Hmotnost | 9,5 g |
| Výška | 30 mm |
| Hloubka | 3 mm |
| Šířka | 69 mm |
| Šířka balení | 53 mm |
| Hloubka balení | 16 mm |
| Výška balení | 168 mm |
| Hmotnost včetně balení | 18,5 g |
| Typ balení | Blistr |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 814914025598 |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| ECC: | Nem |
| Belső memória: | 16 GB |
| RoHS-tanúsítvány: | Igen |
| CAS-késés: | 19 |
| Memóriafrekvencia: | 2666 MHz |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Belső memória típusa: | DDR4 |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriaformátum: | 260 tűs SO-DIMM |
| Súly: | 9,5 gramm |
| Magasság: | 30 mm |
| Mélység: | 3 mm |
| Szélesség: | 69 mm |
| Csomag szélessége: | 53 mm |
| Csomagolási mélység: | 16 mm |
| Csomag magassága: | 168 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 18,5 g |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

