Patriot Memory 64GB Xporter X550 USB memória Dual USB A+C (PS64GX550AAD) fehér, kék
Kód: PAMPATFLD0168
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot Memory 64GB Xporter X550 USB memória Dual USB A+C (PS64GX550AAD) fehér, kék| Szín | Fehér |
| Magasság | 10 mm |
| Szélesség | 19 mm |
| Mélység | 68 mm |
| Súly | 10 g |
| Csomag magassága | 10 mm |
| Csomagolási mélység | 132 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt | 20 g |
| Olvasási sebesség | 80 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Eszközinterfész | USB A típusú / USB C típusú |
| Kapacitás | 64 GB |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.4, Mac OS X 10.6 |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Figyelmeztetés | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje az ütéseket és rezgéseket. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | CE, UKCA, BSMI, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378428759 |
| Szín: | Fehér |
| Magasság: | 10 mm |
| Szélesség: | 19 mm |
| Mélység: | 68 mm |
| Súly: | 10 g |
| Csomag magassága: | 10 mm |
| Csomagolási mélység: | 132 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 20 g |
| Olvasási sebesség: | 80 MB/s |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Eszközinterfész: | USB A típusú / USB C típusú |
| Kapacitás: | 64 GB |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 11, Windows 10, Windows 8, Windows 7, Linux 2.4, Mac OS X 10.6 |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Figyelmeztetés: | Ne tegye ki a készüléket nedvességnek., Hőforrásoktól távol tárolandó., Kerülje az ütéseket és rázkódásokat. |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | CE, UKCA, BSMI, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC), RoHS |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

