Patriot memória 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memóriamodul 1 x 8 GB
Kód: PAMPATSOO0046
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot memória 8GB DDR3 PC3-12800 (1600MHz) SODIMM memóriamodul 1 x 8 GB| Puffer típusa | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| SPD-profil | Igen |
| Komponens ehhez: | Laptop |
| Memóriafeszültség | 1,35 V |
| Belső memória típusa | DDR3 |
| Belső memória | 8 GB |
| Memóriafrekvencia | 1600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum | 204 tűs SO-DIMM |
| ECC | Nem |
| Tanúsítvány | RoHS |
| Súly | 9 gramm |
| Magasság | 30 mm |
| Szélesség | 67 mm |
| Mélység | 3,2 mm |
| Csomagolás típusa | SO-DIMM |
| Súly csomagolással együtt | 18 gramm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma) | 99,5 × 6,6 × 130,9 mm |
| Kompatibilis operációs rendszerek | Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 vagy újabb, Mac OS 9.X |
| Harmonizált Rendszerkód | 84733020 |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | SO-DIMM |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 815530015161 |
| Puffer típusa: | Nem regisztrált (nem pufferelt) |
| SPD-profil: | Igen |
| Komponens ehhez:: | Laptop |
| Memóriafeszültség: | 1,35 V |
| Belső memória típusa: | DDR3 |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafrekvencia: | 1600 MHz |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Memóriaformátum: | 204 tűs SO-DIMM |
| ECC: | Nem |
| Tanúsítvány: | RoHS |
| Súly: | 9 gramm |
| Magasság: | 30 mm |
| Szélesség: | 67 mm |
| Mélység: | 3,2 mm |
| Csomagolás típusa: | SO-DIMM |
| Súly csomagolással együtt: | 18 gramm |
| Csomag mérete (sz x mé x ma): | 99,5 × 6,6 × 130,9 mm |
| Kompatibilis operációs rendszerek: | Windows 7, Windows Vista, Windows XP, Windows 2000, Windows ME, Linux 2.4 vagy újabb, Mac OS 9.X |
| Harmonizált Rendszerkód: | 84733020 |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

