Patriot DDR5 16GB 4800MHz CL40 memória
Kód: PAMPATDR50002
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Patriot DDR5 16GB 4800MHz CL40 memória| Belső memória | 16 GB |
| Memóriafrekvencia | 4800 MHz |
| Belső memória típusa | DDR5 |
| Memória elrendezése (modulok x méret) | 1x16GB |
| Szín | Fekete |
| Komponens ehhez: | PC/szerver |
| Memóriaformátum | 288 tűs UDIMM |
| CAS-késés | 40 |
| Magasság | 32 mm |
| Súly | 17 g |
| Hossz | 0,2 cm |
| Szélesség | 133 mm |
| Csomag magassága | 170 mm |
| Csomag súlya | 29 g |
| Csomag hossza | 1,2 cm |
| Csomag szélessége | 61 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.27 kg |
| EAN vonalkód: | 814914029114 |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1x16GB |
| Szín: | Fekete |
| Komponens ehhez:: | PC/szerver |
| Memóriaformátum: | 288 tűs UDIMM |
| CAS-késés: | 40 |
| Magasság: | 32 mm |
| Súly: | 17 g |
| Hossz: | 0,2 cm |
| Szélesség: | 133 mm |
| Csomag magassága: | 170 mm |
| Csomag súlya: | 29 g |
| Csomag hossza: | 1,2 cm |
| Csomag szélessége: | 61 mm |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

