PARTIOT FLASHDRIVE Xporter 3 256 GB A típusú USB 3.2
Kód: PAMPATFLD0148
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
PARTIOT FLASHDRIVE Xporter 3 256 GB A típusú USB 3.2| Formátum | Csúszó |
| Szín | Fekete |
| Szélesség | 19 mm |
| Súly | 10 g |
| Magasság | 9 mm |
| Mélység | 60 mm |
| Csomagolás típusa | Hólyag |
| Csomag magassága | 11 mm |
| Csomag szélessége | 100 mm |
| Csomagolási mélység | 132 mm |
| Súly csomagolással együtt | 20 g |
| Csatlakoztasd és játssz | Igen |
| USB-s verzió | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Olvasási sebesség | 80 MB/s |
| Eszközinterfész | USB A-típusú |
| Kapacitás | 256 GB |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány | RoHS, UKCA, BSMI, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak | Igen |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | FlashDrives |
|---|---|
| Súly: | 0.02 kg |
| EAN vonalkód: | 4711378425314 |
| Formátum: | Csúszó |
| Szín: | Fekete |
| Szélesség: | 19 mm |
| Súly: | 10 g |
| Magasság: | 9 mm |
| Mélység: | 60 mm |
| Csomagolás típusa: | Hólyag |
| Csomag magassága: | 11 mm |
| Csomag szélessége: | 100 mm |
| Csomagolási mélység: | 132 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 20 g |
| Csatlakoztasd és játssz: | Igen |
| USB-s verzió: | 3.2 1. generáció (3.1 1. generáció) |
| Olvasási sebesség: | 80 MB/s |
| Eszközinterfész: | USB A-típusú |
| Kapacitás: | 256 GB |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Fenntarthatósági tanúsítvány: | RoHS, UKCA, BSMI, CE, Szövetségi Kommunikációs Bizottság (FCC) |
| Megfelelés a fenntarthatósági előírásoknak: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

