Paměť PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40
Kód: PAMPNYDR50015
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Paměť PNY Performance DDR5 8GB 5600MHz CL40| CAS latence | CL40 |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Napětí paměti | 1.2 V |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Formát paměti | DIMM |
| Podsvícení | Ne |
| Komponent pro | PC |
| Podpora paměťových kanálů | 1 kanál |
| Rozložení paměti (moduly x velikost) | 1 x 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5 |
| Technologie Intel® Extreme Memory Profile (XMP) | Ne |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | DIMM (DDR V) |
|---|---|
| Súly: | 0.021 kg |
| EAN vonalkód: | 3536403407827 |
| CAS-késés: | |
| Belső memória: | 8 GB |
| Memóriafeszültség: | 1,2 V |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriaformátum: | DIMM-ek |
| Háttérvilágítás: | Nem |
| Komponens ehhez:: | PC |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 1 csatorna |
| Memória elrendezése (modulok x méret): | 1 db 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5 |
| Intel® Extreme Memory Profile (XMP) technológia: | Nem |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

