Onyx Boox Go 10.3" (2. generációs) Lumi Carta 1200 64 GB Wi-Fi szürke e-könyv olvasó
Kód: MULONYCZE0043
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
E-könyv olvasó Onyx Boox Go 10.3" (2. generációs) Lumi Carta 1200 64 GB Wi-Fi szürke| Processzor típusa | Qualcomm |
| Processzormagok száma | 8 |
| Wi-Fi sáv | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Bluetooth | Igen |
| Wi-Fi | Igen |
| Bluetooth-verzió | 5.1 |
| Támogatott adatformátumok | PDF, WAV, JPG, RTF, MOBI, HTML, MP3, CBZ, PPT, CHM, FB2, PRC, CBR, ZIP, BMP, PPTX, DJVU, AZW3, EPUB, TIFF, PNG, TXT |
| Maximális képernyőméret | 26,2 cm (10,3") |
| Kijelző felbontása | 2480 x 1860 képpont |
| Szín | Szürke |
| Súly | 364 g |
| Szélesség | 235 mm |
| Magasság | 183 mm |
| Mélység | 4,8 mm |
| RAM-kapacitás | 4 GB |
| RAM típus | LPDDR4X |
| Flash memória | 64 GB |
| Akkumulátor kapacitása | 3700mAh |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.75 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710311676 |
| Processzor típusa: | Qualcomm |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Wi-Fi sáv: | 2,4 GHz, 5 GHz |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.1 |
| Támogatott adatformátumok: | PDF, WAV, JPG, RTF, MOBI, HTML, MP3, CBZ, PPT, CHM, FB2, Kínai Népköztársaság, CBR, Cipzár, BMP, PPTX, DjVu, AZW3, EPUB, TIFF, PNG, TXT |
| Maximális képernyőméret: | 26,2 cm (10,3") |
| Kijelző felbontása: | 2480 x 1860 képpont |
| Szín: | Szürke |
| Súly: | 364 g |
| Szélesség: | 235 mm |
| Magasság: | 183 mm |
| Mélység: | 4,8 mm |
| RAM-kapacitás: | 4 GB |
| RAM típus: | LPDDR4X |
| Flash memória: | 64 GB |
| Akkumulátor kapacitása: | 3700mAh |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

