Onyx BOOX GO 10.3 e-könyv olvasó Érintőképernyős 64 GB Wi-Fi Fehér
Kód: MULONYCZE0032
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Onyx BOOX GO 10.3 e-könyv olvasó Érintőképernyős 64 GB Wi-Fi Fehér| Beépített processzor | Igen |
| Processzormagok száma | 8 |
| Forgó | Igen |
| USB Type-C töltőport | Igen |
| Akkumulátor típusa | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása | 3700mAh |
| Biztonsági kapcsoló | Igen |
| Szín | Fehér, Nem |
| Alapanyag | Fém |
| Beépített hangszórók | Igen |
| Beépített hangszórók száma | 2 |
| Beépített mikrofon | Igen |
| Súly | 375 g |
| Mélység | 183 mm |
| Szélesség | 235 mm |
| Magasság | 4,6 mm |
| Biztosított operációs rendszer | Android |
| Operációs rendszer verziója | 12 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet) | Igen |
| USB On-The-Go támogatás | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása | USB Type-C |
| Wi-Fi | Igen |
| USB-csatlakozó | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió | 5.0 |
| Bluetooth | Igen |
| RAM-kapacitás | 4000 MB |
| Belső tárolókapacitás | 64 GB |
| Belső memória | 4 GB |
| Tükröződésmentes képernyő | Igen |
| Kijelző átlója | 26,2 cm (10,3") |
| Érintőképernyő | Igen |
| Kijelző felbontása | 2480 x 1860 képpont |
| Technológia | E-papír |
| Érintőceruza | Igen |
| Darabszám csomagonként | 1 darab |
| Mellékelt kábelek | USB Type-C |
| Hálózati adapter | Nem |
| Médialejátszás | Nem támogatott |
| Támogatott hangfájl-formátumok | MP3, WAV |
| Támogatott képformátumok | TIFF, PNG, JPG, BMP |
| Támogatott dokumentumformátumok | FB2, PRC, PPT, EPUB, DOCX, RTF, PDF, CBZ, TXT, DOC, HTML, CHM, DjVu, CBR, EPUB3, MOBI, PPTX, AZW3 |
| Figyelmeztetés | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a víztől és a nedvességtől – a készülék károsodhat. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | e-Book readers |
|---|---|
| Súly: | 0.8 kg |
| EAN vonalkód: | 6949710309574 |
| Beépített processzor: | Igen |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Forgó: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Akkumulátor kapacitása: | 3700mAh |
| Biztonsági kapcsoló: | Igen |
| Szín: | Fehér, Nem |
| Alapanyag: | Fém |
| Beépített hangszórók: | Igen |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Súly: | 375 g |
| Mélység: | 183 mm |
| Szélesség: | 235 mm |
| Magasság: | 4,6 mm |
| Biztosított operációs rendszer: | Android |
| Operációs rendszer verziója: | 12 |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Igen |
| USB On-The-Go támogatás: | Igen |
| Fejhallgató csatlakoztatása: | USB Type-C |
| Wi-Fi: | Igen |
| USB-csatlakozó: | USB Type-C |
| Bluetooth-verzió: | 5.0 |
| Bluetooth: | Igen |
| RAM-kapacitás: | 4000 MB |
| Belső tárolókapacitás: | 64 GB |
| Belső memória: | 4 GB |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Kijelző átlója: | 26,2 cm (10,3") |
| Érintőképernyő: | Igen |
| Kijelző felbontása: | 2480 x 1860 képpont |
| Technológia: | E-papír |
| Érintőceruza: | Igen |
| Darabszám csomagonként: | 1 darab |
| Mellékelt kábelek: | USB Type-C |
| Hálózati adapter: | Nem |
| Médialejátszás: | Nem támogatott |
| Támogatott hangfájl-formátumok: | MP3, WAV |
| Támogatott képformátumok: | TIFF, PNG, JPG, BMP |
| Támogatott dokumentumformátumok: | FB2, Kínai Népköztársaság, PPT, EPUB, DOCX, RTF, PDF, CBZ, TXT, DOC, HTML, CHM, DjVu, CBR, EPUB3, MOBI, PPTX, AZW3 |
| Figyelmeztetés: | Ne szerelje szét az e-könyv olvasót – áramütés veszélye áll fenn., Ne tegye ki közvetlen hőhatásnak., Óvja a készüléket a víztől és a nedvességtől - ezek károsíthatják. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

