ONKRON N1L-B TV-tartó konzol 2,03 m (80") Fekete
Kód: TVAONRUCH0022
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
ONKRON N1L-B TV-tartó konzol 2,03 m (80") Fekete| Minimális távolság a mennyezettől | 71,7 cm |
| Alapanyag | SPCC |
| Szín | Fekete |
| Csomag szélessége | 710 mm |
| Csomagolás típusa | Doboz |
| Csomag magassága | 75 mm |
| Csomagolási mélység | 235 mm |
| Súly csomagolással együtt | 5,6 kg |
| Jótállási időszak | 5 év(ek) |
| Használati utasítás | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Modell | Teljes mozgás |
| Könnyű testreszabás | Igen |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási szög | 60° |
| Magasságállítás | Igen, 86,7 cm |
| Lengő/forgó | Igen |
| Javított kábelkezelés | Igen |
| Dőlésszög | 20° |
| Forgási tartomány | -30 - 30° |
| Maximális távolság a mennyezettől | 158,4 cm |
| Dőlésszög | -5 - 15° |
| Maximális teherbírás | 68,2 kg |
| Panelre szerelhető interfész | 200 x 100, 300 x 300, 300 x 400 mm, 300 x 100, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 100 x 100, 500 x 400, 200 x 200, 400 x 300, 400 x 400, 600 x 200, 600 x 400, 400 x 200, 500 x 200, 300 x 200, 100 x 200 |
| Rögzítési módszer | Mennyezet |
| Maximális terhelés (monitoronként) | 68,2 kg |
| Minimális képernyőméret | 81,3 cm (32") |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 600 x 400 mm |
| Maximális képernyőméret | 2,03 m (80") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 100 x 100 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.5 kg |
| EAN vonalkód: | 4262392441366 |
| Minimális távolság a mennyezettől: | 71,7 cm |
| Alapanyag: | SPCC |
| Szín: | Fekete |
| Csomag szélessége: | 710 mm |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Csomag magassága: | 75 mm |
| Csomagolási mélység: | 235 mm |
| Súly csomagolással együtt: | 5,6 kg |
| Jótállási időszak: | 5 év(ek) |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Modell: | Teljes mozgás |
| Könnyű testreszabás: | Igen |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási szög: | 60° |
| Magasságállítás: | Igen, 86,7 cm |
| Lengő/forgó: | Igen |
| Javított kábelkezelés: | Igen |
| Dőlésszög: | -5 - 15° |
| Forgási tartomány: | -30 - 30° |
| Maximális távolság a mennyezettől: | 158,4 cm |
| Maximális teherbírás: | 68,2 kg |
| Panelre szerelhető interfész: | 200 x 100, 300x300, 300 x 400 mm, 300x100, 200 x 300 mm, 200 x 400 mm, 100 x 100, 500x400, 200 x 200, 400x300, 400x400, 600x200, 600x400, 400x200, 500x200, 300x200, 100x200 |
| Rögzítési módszer: | Mennyezet |
| Maximális terhelés (monitoronként): | 68,2 kg |
| Minimális képernyőméret: | 81,3 cm (32") |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 600 x 400 mm |
| Maximális képernyőméret: | 2,03 m (80") |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 100 x 100 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

