Négykerekű, fékezhető kerekesszék TIMAGO JMC-C 3223 Ezüst
Kód: WIBTM2BRE0001
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Négykerekű, fékezhető kerekesszék TIMAGO JMC-C 3223 Ezüst| A kézifék ellenőrzése | Igen |
| Szín | Ezüst, Fekete |
| Keret anyaga | Alumínium |
| Kerekek száma | 4 kerék |
| Állítható magasság | Igen |
| Maximális felhasználó súlya | 136 kg |
| Kerékátmérő | 12,7 cm |
| Magasság (min.) | 79 cm |
| Súly | 3,8 kg |
| Szélesség | 595 mm |
| Magasság (max.) | 91 cm |
| Mélység | 540 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Rehabilitation walkers |
|---|---|
| Súly: | 3.9 kg |
| EAN vonalkód: | 5902983727088 |
| A kézifék ellenőrzése: | Igen |
| Szín: | Ezüst, Fekete |
| Keret anyaga: | Alumínium |
| Kerekek száma: | 4 kerék |
| Állítható magasság: | Igen |
| Maximális felhasználó súlya: | 136 kg |
| Kerékátmérő: | 12,7 cm |
| Magasság (min.): | 79 cm |
| Súly: | 3,8 kg |
| Szélesség: | 595 mm |
| Magasság (max.): | 91 cm |
| Mélység: | 540 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

