Manhattan 461993 monitortartó/állvány 2,54 m (100") fali fekete
Kód: TVAMNHUCH0010
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 461993 monitortartó/állvány 2,54 m (100") fali fekete| Szín | Fekete |
| Alapanyag | Acél |
| Súly | 5,9 kg |
| Magasság | 630 mm |
| Szélesség | 1009 mm |
| Mélység (max.) | 3,2 cm |
| Megfelelőségi tanúsítványok | RoHS, CE |
| Tanúsítvány | KAPTÁR |
| Használati utasítás | Igen |
| Szerelőkészlet | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85299097 |
| Figyelmeztetés | Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Győződjön meg arról, hogy a tartó megfelelő falra/asztalra van felszerelve a gyártó utasításainak megfelelően., Ne lépje túl a tartóra megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. |
| Minimális képernyőméret | 152,4 cm (60") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 900 x 600 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 200 x 200 mm |
| Panelre szerelhető interfész | 400 x 400, 300 x 300, 900 x 600, 200 x 200, 800 x 400 mm, 600 x 400, 800 x 600 mm, 400 x 200 |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Maximális teherbírás | 100 kg |
| Maximális képernyőméret | 2,54 m (100") |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 5.6 kg |
| EAN vonalkód: | 766623461993 |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | Acél |
| Súly: | 5,9 kg |
| Magasság: | 630 mm |
| Szélesség: | 1009 mm |
| Mélység (max.): | 3,2 cm |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS, CE |
| Tanúsítvány: | KAPTÁR |
| Használati utasítás: | Igen |
| Szerelőkészlet: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Figyelmeztetés: | Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését., Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve., Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. |
| Minimális képernyőméret: | 152,4 cm (60") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 900 x 600 mm |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 200 x 200 mm |
| Panelre szerelhető interfész: | 400x400, 300x300, 900x600, 200 x 200, 800 x 400 mm, 600x400, 800 x 600 mm, 400x200 |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Maximális teherbírás: | 100 kg |
| Maximális képernyőméret: | 2,54 m (100") |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

