Manhattan 461290 monitortartó/állvány 2,29 m (90") fali fekete
Kód: TVAMNHUCH0011
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Manhattan 461290 monitortartó/állvány 2,29 m (90") fali fekete| Alapanyag | Acél |
| Szín | Fekete |
| Súly | 10,5 kg |
| Szélesség | 885 mm |
| Magasság | 430 mm |
| Mélység (max.) | 63,5 cm |
| Használati utasítás | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód | 85299097 |
| Dőlésszög | -15 - 5° |
| Dőlésszögállítás | Igen |
| Forgási tartomány | -60 - 60° |
| Figyelmeztetés | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet. Győződjön meg arról, hogy a tartó a gyártó utasításainak megfelelően megfelelő falra/asztalra van felszerelve. Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Támogatott kijelzők száma | 1 |
| Minimális képernyőméret | 94 cm (37") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.) | 800 x 400 mm |
| Maximális képernyőméret | 2,29 m (90") |
| Panelre szerelhető interfész | 300 x 300, 200 x 200, 800 x 400 mm, 400 x 400, 600 x 400, 400 x 200 |
| Rögzítési módszer | Fal |
| Maximális teherbírás | 75 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum) | 200 x 200 mm |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Monitor brackets |
|---|---|
| Súly: | 11.5 kg |
| EAN vonalkód: | 766623461290 |
| Alapanyag: | Acél |
| Szín: | Fekete |
| Súly: | 10,5 kg |
| Szélesség: | 885 mm |
| Magasság: | 430 mm |
| Mélység (max.): | 63,5 cm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Harmonizált Rendszerkód: | 85299097 |
| Dőlésszög: | -15 - 5° |
| Dőlésszögállítás: | Igen |
| Forgási tartomány: | -60 - 60° |
| Figyelmeztetés: | Ne lépje túl a tartóhoz megadott maximális súlyt vagy képernyőméretet., Győződjön meg arról, hogy a konzol a gyártó utasításainak megfelelően egy megfelelő falra/asztalra van felszerelve., Rendszeresen ellenőrizze a rögzítést, és szükség esetén húzza meg a csavarokat, hogy megakadályozza a monitor/televízió leesését. |
| Támogatott kijelzők száma: | 1 |
| Minimális képernyőméret: | 94 cm (37") |
| Szerelési felület kompatibilitása (max.): | 800 x 400 mm |
| Maximális képernyőméret: | 2,29 m (90") |
| Panelre szerelhető interfész: | 300x300, 200 x 200, 800 x 400 mm, 400x400, 600x400, 400x200 |
| Rögzítési módszer: | Fal |
| Maximális teherbírás: | 75 kg |
| Szerelési felület kompatibilitása (minimum): | 200 x 200 mm |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

