Logitech MX Vertical Advanced Ergonimic myš Bezdrátové RF + Bluetooth Optický 4000 DPI Pro praváky
Kód: PERLOGMYS0432
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Logitech MX Vertical Advanced Ergonimic myš Bezdrátové RF + Bluetooth Optický 4000 DPI Pro praváky| Typ nabíjecího portu | USB typu C |
| Typ baterie | Lithium-polymerová (LiPo), Zabudovaná baterie |
| Nabíjecí | Ano |
| Kapacita baterie | 240 mAh |
| Napájecí zdroj | Kabel |
| Barva | Grafit |
| Ergonomický design | Ano |
| Šířka receiveru | 1,44 cm |
| Výška receiveru | 1,84 cm |
| Hmotnost | 135 g |
| Hloubka receiveru | 6,6 mm |
| Výška | 78,5 mm |
| Hloubka | 120 mm |
| Hmotnost receiveru | 2 g |
| Šířka | 79 mm |
| Podporované operační systémy Windows | Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Education, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Starter, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise |
| Podporované operační systémy Mac | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Množství | 1 |
| Šířka balení | 152 mm |
| Návod k obsluze | Ano |
| Sjednocující přijímač | Ano |
| Přijímač | Ano |
| Typ přijímače | Unifying receiver |
| Výška balení | 194 mm |
| Dodávané kabely | USB typ A na USB typ C |
| Hmotnost včetně balení | 372 g |
| Rozhraní bezdrátového přijímače | USB Typ-A |
| Typ balení | Krabice |
| Rozlišení pohybu | 4000 DPI |
| Typ tlačítek | Stisknutelná tlačítka |
| Typ závitnice | Kola |
| Doporučené použití | Univerzální |
| Disponuje programovatelnými tlačítky | Ano |
| Technologie detekce pohybu | Optický |
| Přizpůsobitelná citlivost snímání | Ano |
| Počet rolovacích koleček | 1 |
| Účel | Kancelář |
| Počet programovatelných tlačítek | 4 |
| Bluetooth | Ano |
| Rolovací směry | Svislý |
| Rozhraní zařízení | Bezdrátové RF + Bluetooth |
| Délka kabelu | 1,3 m |
| Dosah bezdrátového spojení | 10 m |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Mice |
|---|---|
| Súly: | 0.325 kg |
| EAN vonalkód: | 5099206081901 |
| Töltőport típusa: | USB Type-C |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-polimer (LiPo), Beépített akkumulátor |
| Újratölthető: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 240mAh |
| Tápegység: | Kábel |
| Szín: | Grafit |
| Ergonomikus kialakítás: | Igen |
| Vevő szélessége: | 1,44 cm |
| Vevő magassága: | 1,84 cm |
| Súly: | 135 g |
| Vevő mélysége: | 6,6 mm |
| Magasság: | 78,5 mm |
| Mélység: | 120 mm |
| Vevő súlya: | 2 gramm |
| Szélesség: | 79 mm |
| Támogatott Windows operációs rendszerek: | Windows 7, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 x64, Windows 10 Education x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 10 Oktatás, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8 Pro x64, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Enterprise x64, Windows 8 Enterprise x64, Windows 10, Windows 7 Starter x64, Windows 8 Pro, Windows 8, Windows 7 Home Premium, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Starter, Windows 8 x64, Windows 10 Home x64, Windows 8 Enterprise |
| Támogatott Mac operációs rendszerek: | Mac OS X 10.13 High Sierra |
| Összeg: | 1 |
| Csomag szélessége: | 152 mm |
| Használati utasítás: | Igen |
| Egyesítő vevőegység: | Igen |
| Vevő: | Igen |
| Vevő típusa: | Egyesítő vevőegység |
| Csomag magassága: | 194 mm |
| Mellékelt kábelek: | USB A típusú - USB C típusú |
| Súly csomagolással együtt: | 372 g |
| Vezeték nélküli vevőegység: | USB A-típusú |
| Csomagolás típusa: | Doboz |
| Mozgásfelbontás: | 4000 DPI |
| Gomb típusa: | Megnyomható gombok |
| Menet típusa: | Kerekek |
| Ajánlott felhasználás: | Egyetemes |
| Programozható gombokkal rendelkezik: | Igen |
| Mozgásérzékelési technológia: | Optikai |
| Testreszabható érzékelési érzékenység: | Igen |
| Görgők száma: | 1 |
| Cél: | Hivatal |
| Programozható gombok száma: | 4 |
| Bluetooth: | Igen |
| Görgetési irányok: | Függőleges |
| Eszközinterfész: | Vezeték nélküli rádiófrekvenciás + Bluetooth |
| Kábelhossz: | 1,3 méter |
| Vezeték nélküli hatótávolság: | 10 méter |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

