LENOVO ThinkPad T470 i5-6300U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro Použitý Použité
Kód: UZYLEVNOT0285
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
LENOVO ThinkPad T470 i5-6300U 8GB 256GB SSD 14" FHD Win10pro Použitý Použité| Litografie procesoru | 14 nm |
| Systémová sběrnice | 4 GT/s |
| Takt procesoru | 2,4 GHz |
| Počet jader procesoru | 2 |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 3 MB |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Model procesoru | i5-6300U |
| Takt procesoru při přetaktování | 3 GHz |
| Počet vláken procesoru | 4 |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-Fi | Ano |
| Bluetooth | Ano |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 10, 100, 1000 Mbit/s |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Verze Bluetooth | 4.1 |
| Kompatibilní paměťové karty | SD, MMC, SDHC, SDXC |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita úložiště | 256 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ano |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Typ produktu | Laptop |
| Základní materiál | Uhlíkové vlákno, Magnézium |
| Barva | Černá |
| Klávesy Windows | Ano |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3268 |
| Výkon reproduktoru | 1 W |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výška (čelní) | 1,69 cm |
| Výška (zadní) | 1,88 cm |
| Hloubka | 226,8 mm |
| Šířka | 331 mm |
| Hmotnost | 1,32 kg |
| Specifické vlastnosti | Systém je předinstalován na disku, Včetně polských nálepek na klávesnici, Žádný napájecí kabel typu "cloverleaf", Windows 10 Professional 64bit verze pro počítače Lenovo, Notebook použitý, otestovaný, možné škrábance na krytu, funkční a připravený k použití, Záruka na baterii 1 měsíc od data nákupu u distributora |
| Napájecí kabel | Ne |
| AC adaptér | Ano |
| Ochrana heslem | Ano, HDD, Administrátor, Při zapnutí |
| Slot pro zámek | Ano |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 10 Pro |
| Typ nabíjecího portu | Napájecí konektor |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 3 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| DVI port | Ne |
| Konektor pro mikrofon (line-in) | Ne |
| Verze HDMI | 1.4b |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Výstupy pro sluchátka | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Frekvence paměti | 2133 MHz |
| Vnitřní paměť | 8 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR4-SDRAM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel® HD Graphics |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel® HD Graphics 620 |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1080 px |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ panelu | IPS |
| Povrch displeje | Matný |
| Poměr stran | 16:9 |
| Typ HD rozlišení | Full HD |
| LED podsvícení | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Varování | Výrobek obsahuje elektronické součástky, které by neměly být likvidovány do běžného odpadu., Použité elektronické výrobky by měly být odvezeny na sběrných místech pro elektrotechnická a elektronická zařízení., Elektronická zařízení likvidujte v souladu s místními předpisy o ochraně životního prostředí. |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.3 kg |
| EAN vonalkód: | 5901443358251 |
| Processzor litográfia: | 14 nm |
| Rendszerbusz: | 4 GT/s |
| Processzor órajelsebessége: | 2,4 GHz |
| Processzormagok száma: | 2 |
| Processzor gyorsítótára: | 3 MB |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzor modell: | |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 3 GHz |
| Processzorszálak száma: | 4 |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11a, Wi-Fi 4 (802.11n), 802.11g |
| Wi-Fi: | Igen |
| Bluetooth: | Igen |
| Ethernet átviteli sebesség: | 10, 100, 1000 Mbps |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Bluetooth-verzió: | 4.1 |
| Kompatibilis memóriakártyák: | SD, MMC, SDHC, SDXC |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Teljes tárolókapacitás: | 256 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Igen |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Terméktípus: | Laptop |
| Alapanyag: | |
| Szín: | Fekete |
| Windows-billentyűk: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangchip: | |
| Hangszóró teljesítménye: | 1W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Magasság (elöl): | 1,69 cm |
| Magasság (hátul): | 1,88 cm |
| Mélység: | 226,8 mm |
| Szélesség: | 331 mm |
| Súly: | 1,32 kg |
| Specifikus jellemzők: | A rendszer előre telepítve van a lemezre, Lengyel billentyűzet matricákkal együtt, Nincs lóhere alakú tápkábel, Használt, tesztelt laptop, lehetséges karcolások a borítón, működőképes és használatra kész, Akkumulátorgarancia 1 hónap a forgalmazótól történő vásárlás dátumától számítva |
| Tápkábel: | Nem |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen, Merevlemez, Adminisztrátor, Bekapcsolt állapotban |
| Zárnyílás: | Igen |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 10 Pro |
| Töltőport típusa: | Tápcsatlakozó |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 3 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| DVI-port: | Nem |
| Mikrofoncsatlakozó (vonalbemenet): | Nem |
| HDMI-verzió: | 1.4b |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| Fejhallgató kimenetek: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| Memóriafrekvencia: | 2133 MHz |
| Belső memória: | 8 GB |
| Belső memória típusa: | DDR4-SDRAM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel® HD grafikus kártya |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1080 képpont |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelzőfelület: | Homályos |
| Képarány: | 16:9 |
| HD felbontás típusa: | Full HD |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Figyelmeztetés: | A termék elektronikus alkatrészeket tartalmaz, amelyeket nem szabad a háztartási hulladékkal együtt kidobni., A használt elektronikai termékeket elektromos és elektronikus berendezések gyűjtőhelyein kell leadni., Az elektronikus eszközöket a helyi környezetvédelmi előírásoknak megfelelően ártalmatlanítsa. |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

