Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (Intel) Intel Core Ultra 7 255U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Černá
Kód: MOBLEVNOTMBTB
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad T16 Gen 4 (Intel) Intel Core Ultra 7 255U Laptop 40,6 cm (16") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Černá| Vyrovnávací paměť procesoru | 12 MB |
| Počet jader procesoru | 12 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,2 GHz |
| Jádra s nízkou energetickou účinností | 2 |
| Max. turbo frekvence jádra s nízkou energetickou účinností | 2,4 GHz |
| Základní frekvence s nízkou energetickou účinností jádra | 700 MHz |
| Základní výkon procesoru | 15 W |
| Výkonná jádra | 2 |
| Základní frekvence výkonných jader | 2 GHz |
| Účinná jádra | 8 |
| Základní frekvence efektivních jader | 1,7 GHz |
| Max. turbo frekvence jádra (výkon) | 5,2 GHz |
| Generace procesoru | Intel Core Ultra (Series 2) |
| Model procesoru | 255U |
| Typ procesoru | Intel Core Ultra 7 |
| Max. turbo frekvence jádra (úspora) | 4,2 GHz |
| Maximální turbo výkon | 57 W |
| Výrobce procesoru | Intel |
| Počet vláken procesoru | 14 |
| Bluetooth | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Výrobce ovladače WLAN | Intel |
| NFC | Ne |
| Typ antény | 2x2 |
| Model řadiče WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WWAN | Možnost upgradu |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Formát SSD | M.2 |
| USB Power Delivery | Ano |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Výkon adaptéru | 100 W |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Základní materiál | Uhlíková vlákna, Polykarbonát (PC) |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Černá |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Klíč kopilota | Ano |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Ano |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Výška (zadní) | 1,81 cm |
| Hloubka | 250,8 mm |
| Šířka | 359,7 mm |
| Výška (čelní) | 1,18 cm |
| Hmotnost | 1,89 kg |
| Slot pro zámek | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Ochrana heslem | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Jazyk operačního systému | Polský, Angličtina |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Model grafického adaptéru na kartě | Intel Graphics |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Výrobce integrovaného GPU | Intel |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | Intel Graphics |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Čipset základní desky | Intel® SoC |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Maximální přepravní výška | 3048 m |
| Jas displeje | 500 cd/m² |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Úhlopříčka displeje | 40,6 cm (16") |
| Typ panelu | IPS |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Kontrastní poměr (typický) | 1200:1 |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| LED podsvícení | Ano |
| Barevný gamut | 100% |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný prostor | sRGB |
| Přední kamera | Ano |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Kapacita baterie | 86 Wh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| AC adaptér | Ano |
| Podpora efektů Windows Studio | Ano |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | Intel AI Boost |
| Softwarové rámce AI podporované NPU | ONNX RT, DirectML, WebNN, OpenVINO, Windows ML |
| Podpora řídkosti | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 3.1 kg |
| EAN vonalkód: | 198157855045 |
| Processzor gyorsítótára: | 12 MB |
| Processzormagok száma: | 12 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,2 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú magok: | 2 |
| Az alacsony energiahatékonyságú mag maximális turbófrekvenciája: | 2,4 GHz |
| Alacsony energiahatékonyságú mag alapfrekvencia: | 700 MHz |
| Alapvető processzorteljesítmény: | 15 W |
| Erőteljes magok: | 2 |
| Az erős magok alapfrekvenciája: | 2 GHz |
| Hatékony magok: | 8 |
| Az effektív magok alapfrekvenciája: | 1,7 GHz |
| Max. magturbó frekvencia (teljesítmény): | 5,2 GHz |
| Processzorgeneráció: | Intel Core i7-8700HQ (2. széria) |
| Processzor modell: | 255U |
| Processzor típusa: | Intel Core Ultra 7 |
| Max. magturbó frekvencia (megtakarítás): | 4,2 GHz |
| Maximális turbóteljesítmény: | 57 Ny |
| Processzor gyártója: | Intel |
| Processzorszálak száma: | 14 |
| Bluetooth: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Intel |
| NFC: | Nem |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| WLAN-vezérlő modellje: | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| WWAN: | Frissítési lehetőség |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| SSD formátum: | M.2 |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter tápellátás: | 100 W |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Alapanyag: | Szénszál, Polikarbonát (PC) |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Fekete |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Másodpilóta kulcs: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Numerikus billentyűk: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangrendszer: | Dolby hang |
| Magasság (hátul): | 1,81 cm |
| Mélység: | 250,8 mm |
| Szélesség: | 359,7 mm |
| Magasság (elöl): | 1,18 cm |
| Súly: | 1,89 kg |
| Zárnyílás: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Intelligenskártya-olvasó: | Igen |
| Operációs rendszer nyelve: | lengyel, angol |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| HDMI portok száma: | 1 |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Belső memória: | 16 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | Intel Graphics |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált GPU gyártó: | Intel |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | Intel Graphics |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Alaplapi lapkakészlet: | Intel® SoC |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| Kijelző fényereje: | 500 cd/m² |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Kijelző átlója: | 40,6 cm (16") |
| Panel típusa: | IPS |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1200:1 |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Színskála: | 100% |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Színtér: | sRGB |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátor kapacitása: | 86 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Gyors töltés: | Igen |
| Hálózati adapter: | Igen |
| Windows Studio effektek támogatása: | Igen |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | Intel AI Boost |
| NPU-alapú mesterséges intelligencia szoftver keretrendszerek: | ONNX RT, DirectML, WebNN, OpenWINO, Windows gépi tanulás |
| Ritkaság támogatása: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

