Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (AMD) AMD Ryzen™ 7 250 Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Anglický Černá
Kód: MOBLEVNOTMBWA
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad L14 Gen 6 (AMD) AMD Ryzen™ 7 250 Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 7 (802.11be) Windows 11 Pro Anglický Černá| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Takt procesoru při přetaktování | 5,1 GHz |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 |
| Výrobce procesoru | AMD |
| Takt procesoru | 3,3 GHz |
| Model procesoru | 250 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 100, 1000 Mbit/s |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Verze Bluetooth | 5.4 |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| WWAN | Možnost upgradu |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth | Ano |
| Typ antény | 2x2 |
| NFC | Ne |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Ukládací médium | SSD |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| USB Power Delivery | Ano |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Typ produktu | Laptop |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC) |
| Barva | Černá |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Numerické klávesy | Ne |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Šířka | 313,7 mm |
| Hloubka | 226 mm |
| Výška (čelní) | 1,14 cm |
| Hmotnost | 1,38 kg |
| Výška (zadní) | 1,73 cm |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Slot pro zámek | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Jazyk operačního systému | Angličtina, Polský |
| Architektura operačního systému | 64bitový |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Verze HDMI | 2.1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4 | Ano |
| Počet portů Thunderbolt 4 | 2 |
| Frekvence paměti | 5600 MHz |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 780M |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon |
| Čipset základní desky | AMD SoC |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Typ panelu | IPS |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Barevný prostor | NTSC |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| LED podsvícení | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Barevný gamut | 45% |
| Infračervená kamera | Ano |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Kapacita baterie | 57 Wh |
| AC adaptér | Ano |
| Výkon NPU až | 16 TOPs |
| Neurální procesorová jednotka (NPU) | AMD Ryzen AI |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.48 kg |
| EAN vonalkód: | 199271841938 |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 5,1 GHz |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor órajelsebessége: | 3,3 GHz |
| Processzor modell: | 250 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 100, 1000 Mbps |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth-verzió: | 5.4 |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| WWAN: | Frissítési lehetőség |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Bluetooth: | Igen |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| NFC: | Nem |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| USB tápellátás: | Igen |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Terméktípus: | Laptop |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Szín: | Fekete |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Szélesség: | 313,7 mm |
| Mélység: | 226 mm |
| Magasság (elöl): | 1,14 cm |
| Súly: | 1,38 kg |
| Magasság (hátul): | |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Intelligenskártya-olvasó: | Igen |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Zárnyílás: | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Operációs rendszer nyelve: | angol, lengyel |
| Operációs rendszer architektúra: | 64 bites |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| HDMI portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| Intel® Thunderbolt 4: | Igen |
| Thunderbolt 4 portok száma: | 2 |
| Memóriafrekvencia: | 5600 MHz |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 780M |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Színtér: | NTSC |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Érintőképernyő: | Nem |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Színskála: | 45% |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Akkumulátor kapacitása: | 57 Wh |
| Hálózati adapter: | Igen |
| NPU teljesítmény akár: | 16 TOP |
| Neurális feldolgozó egység (NPU): | AMD Ryzen mesterséges intelligencia |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

