Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 7 PRO 7735U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Černá
Kód: MOBLEVNOTMBT9
gyors szállítás
Gyors szállítás
bárhol Magyarországon
Termék részletes leírása
Lenovo ThinkPad L14 Gen 5 (AMD) AMD Ryzen™ 7 PRO 7735U Laptop 35,6 cm (14") WUXGA 16 GB DDR5-SDRAM 512 GB SSD Wi-Fi 6E (802.11ax) Windows 11 Pro Anglický Černá| Výrobce procesoru | AMD |
| Model procesoru | 7735U |
| Vyrovnávací paměť procesoru | 16 MB |
| Takt procesoru při přetaktování | 4,75 GHz |
| Počet vláken procesoru | 16 |
| Typ paměti cache procesoru | L3 |
| Takt procesoru | 2,7 GHz |
| Generace procesoru | AMD Ryzen PRO 7000 Series |
| Typ procesoru | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Počet jader procesoru | 8 |
| Přenosová rychlost sítě Ethernet | 1000 Mbit/s, 100 |
| Wi-Fi standard | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Typ antény | 2x2 |
| NFC | Ne |
| Připojení na síť Ethernet | Ano |
| Výrobce ovladače WLAN | Qualcomm |
| Standardy Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobilní síťové připojení | Ne |
| Bluetooth | Ano |
| Verze Bluetooth | 5.3 |
| WWAN | Možnost upgradu |
| Celková kapacita SSD | 512 GB |
| Formát SSD | M.2 |
| Integrovaná čtečka karet | Ne |
| Celková kapacita úložiště | 512 GB |
| NVMe | Ano |
| Kapacita disku SSD | 512 GB |
| Rozhraní pro disky SSD | PCI Express 4.0 |
| Ukládací médium | SSD |
| Typ optické jednotky | Ne |
| Počet instalovaných SSD | 1 |
| Velikost disku M.2 SSD | 2280 (22 x 80 mm) |
| Výkon adaptéru | 65 W |
| Vstupní frekvence adaptéru | 50/60 Hz |
| Vstupní napětí adaptéru | 100 - 240 V |
| USB Power Delivery | Ano |
| Nabíjecí port USB typu C | Ano |
| Certifikáty shody | RoHS |
| Certifikace | ErP Lot 6 ErP Lot 26 MIL-STD-810H |
| Typ produktu | Laptop |
| Barva | Černá |
| Základní materiál | ABS (akrylonitril-butadien-styren), Polykarbonát (PC) |
| Podsvícení klávesnice | Ano |
| Numerické klávesy | Ne |
| Polohovací zařízení | ThinkPad UltraNav |
| Voděodolná klávesnice | Ano |
| Zabudovaný mikrofon | Ano |
| Výkon reproduktoru | 2 W |
| Zvukový systém | Dolby Audio |
| Počet mikrofonů | 2 |
| Zvukový čip | Realtek ALC3287 |
| Počet zabudovaných reproduktorů | 2 |
| Šířka | 313,7 mm |
| Hmotnost | 1,41 kg |
| Výška | 18,9 mm |
| Hloubka | 226 mm |
| Typ zámku kabelu | Kensington |
| Ochrana heslem | Ano |
| Čtečka otisků prstů | Ano |
| Verze Trusted Platform Module (TPM) | 2.0 |
| Čtečka čipových karet | Ano |
| Trusted Platform Module (TPM) | Ano |
| Windows Hello | Ano |
| Slot pro zámek | Ano |
| Poskytovaný operační systém | Windows 11 Pro |
| Jazyk operačního systému | Angličtina, Polský |
| Kombinovaný port sluchátek/mikrofonu | Ano |
| Počet HDMI portů | 1 |
| Verze HDMI | 2.1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 1. generace) Typ A | 2 |
| Alternativní režim portu USB typu C na DisplayPort | Ano |
| Počet portů USB4 Gen 3×2 | 1 |
| USB Sleep-and-Charge | Ano |
| Počet portů Ethernetu (RJ-45) | 1 |
| Porty USB Sleep-and-Charge | 1 |
| Počet portů USB 2.0 | 1 |
| Počet portů USB 3.2 (3.1 generace 2) typu C | 1 |
| Frekvence paměti | 4800 MHz |
| Rozvržení paměti | 1 x 16 GB |
| Formát paměti | SO-DIMM |
| Vnitřní paměť | 16 GB |
| Maximální vnitřní paměť | 64 GB |
| Typ vnitřní paměti | DDR5-SDRAM |
| Podpora paměťových kanálů | 2 kanály |
| Paměťové sloty | 2x SO-DIMM |
| Integrovaný grafický adaptér | Ano |
| Produktová řada integrovaného grafického adaptéru | AMD Radeon |
| Model grafického adaptéru na kartě | AMD Radeon 680M |
| Diskrétní model grafického adaptéru | Není dostupný |
| Diskrétní grafický adaptér | Ne |
| Výrobce integrovaného GPU | AMD |
| Čipset základní desky | AMD SoC |
| Rozsah relativní vlhkosti při skladování (H-H) | 5 - 95% |
| Doporučená provozní relativní vlhkost | 8 - 95% |
| Rozsah teplot při skladování (T-T) | 5 - 43 °C |
| Provozní rozsah teplot (T-T) | 5 - 35 °C |
| Maximální přepravní výška | 3048 m |
| LED podsvícení | Ano |
| Barevný gamut | 45% |
| Kontrastní poměr (typický) | 1000:1 |
| Rozlišení displeje | 1920 x 1200 px |
| Typ HD rozlišení | WUXGA |
| Typ panelu | IPS |
| Jas displeje | 400 cd/m² |
| Úhlopříčka displeje | 35,6 cm (14") |
| Barevný prostor | NTSC |
| Antireflexní obrazovka | Ano |
| Nativní poměr stran | 16:10 |
| Dotyková obrazovka | Ne |
| Maximální rychlost obnovy | 60 Hz |
| Rozlišení přední kamery | 5 MP |
| Infračervená kamera | Ano |
| Přední kamera | Ano |
| Rychlé nabíjení | Ano |
| Kapacita baterie | 57 Wh |
| Typ baterie | Lithium-ion (Li-ion) |
| AC adaptér | Ano |
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Notebooks |
|---|---|
| Súly: | 2.52 kg |
| EAN vonalkód: | 198155180781 |
| Processzor gyártója: | AMD |
| Processzor modell: | |
| Processzor gyorsítótára: | 16 MB |
| Processzor órajelfrekvenciája túlhajtáskor: | 4,75 GHz |
| Processzorszálak száma: | 16 |
| Processzor gyorsítótár típusa: | L3 |
| Processzor órajelsebessége: | 2,7 GHz |
| Processzorgeneráció: | AMD Ryzen 7000 sorozat |
| Processzor típusa: | AMD Ryzen™ 7 PRO |
| Processzormagok száma: | 8 |
| Ethernet átviteli sebesség: | 1000 Mbps, 100 |
| Wi-Fi szabvány: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Antenna típusa: | 2x2 |
| NFC: | Nem |
| Csatlakozás Ethernet hálózathoz: | Igen |
| WLAN-illesztőprogram gyártója: | Qualcomm |
| Wi-Fi szabványok: | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Mobil hálózati kapcsolat: | Nem |
| Bluetooth: | Igen |
| Bluetooth-verzió: | 5.3 |
| WWAN: | Frissítési lehetőség |
| SSD teljes kapacitása: | 512 GB |
| SSD formátum: | M.2 |
| Integrált kártyaolvasó: | Nem |
| Teljes tárolókapacitás: | 512 GB |
| NVMe: | Igen |
| SSD-kapacitás: | 512 GB |
| SSD interfész: | PCI Express 4.0 |
| Adathordozó: | SSD-meghajtó |
| Optikai meghajtó típusa: | Nem |
| Telepített SSD-k száma: | 1 |
| M.2 SSD mérete: | 2280 (22 x 80 mm) |
| Adapter tápellátás: | 65 W |
| Adapter bemeneti frekvenciája: | 50/60Hz |
| Adapter bemeneti feszültség: | 100 - 240 V |
| USB tápellátás: | Igen |
| USB Type-C töltőport: | Igen |
| Megfelelőségi tanúsítványok: | RoHS |
| Tanúsítvány: | |
| Terméktípus: | Laptop |
| Szín: | Fekete |
| Alapanyag: | ABS (akrilnitril-butadién-sztirol), Polikarbonát (PC) |
| Billentyűzet háttérvilágítás: | Igen |
| Numerikus billentyűk: | Nem |
| Pozícionáló eszköz: | ThinkPad UltraNav |
| Vízálló billentyűzet: | Igen |
| Beépített mikrofon: | Igen |
| Hangszóró teljesítménye: | 2W |
| Hangrendszer: | Dolby hang |
| Mikrofonok száma: | 2 |
| Hangchip: | Realtek ALC3287 |
| Beépített hangszórók száma: | 2 |
| Szélesség: | 313,7 mm |
| Súly: | 1,41 kg |
| Magasság: | 18,9 mm |
| Mélység: | 226 mm |
| Kábelzár típusa: | Kensington |
| Jelszóvédelem: | Igen |
| Ujjlenyomat-olvasó: | Igen |
| Megbízható platformmodul (TPM) verziója: | 2.0 |
| Intelligenskártya-olvasó: | Igen |
| Megbízható platform modul (TPM): | Igen |
| Windows Hello: | Igen |
| Zárnyílás: | Igen |
| Biztosított operációs rendszer: | Windows 11 Pro |
| Operációs rendszer nyelve: | angol, lengyel |
| Fejhallgató/mikrofon kombinált port: | Igen |
| HDMI portok száma: | 1 |
| HDMI-verzió: | 2.1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 1) A típusú portok száma: | 2 |
| USB Type-C - DisplayPort váltakozó mód: | Igen |
| 2 db USB4 Gen 3 port: | 1 |
| USB alvás és töltés: | Igen |
| Ethernet portok száma (RJ-45): | 1 |
| USB-portok alváshoz és töltéshez: | 1 |
| USB 2.0 portok száma: | 1 |
| USB 3.2 (3.1 Gen 2) Type-C portok száma: | 1 |
| Memóriafrekvencia: | 4800 MHz |
| Memória elrendezés: | 1x16GB |
| Memóriaformátum: | SO-DIMM |
| Belső memória: | 16 GB |
| Maximális belső memória: | 64 GB |
| Belső memória típusa: | DDR5-SDRAM |
| Memóriacsatorna-támogatás: | 2 csatorna |
| Memóriahelyek: | 2x SO-DIMM |
| Integrált grafikus adapter: | Igen |
| Integrált grafikus adapter termékcsalád: | AMD Radeon |
| Grafikus adapter modellje a kártyán: | AMD Radeon 680M |
| Diszkrét grafikus adapter modell: | Nem elérhető |
| Diszkrét grafikus adapter: | Nem |
| Integrált GPU gyártó: | AMD |
| Alaplapi lapkakészlet: | AMD SoC |
| Tárolási relatív páratartalom tartomány (HH): | 5 - 95% |
| Ajánlott üzemi relatív páratartalom: | 8 - 95% |
| Tárolási hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–43 °C |
| Üzemi hőmérséklet-tartomány (TT): | 5–35 °C |
| Maximális szállítási magasság: | 3048 méter |
| LED-es háttérvilágítás: | Igen |
| Színskála: | 45% |
| Kontrasztarány (tipikus): | 1000:1 |
| Kijelző felbontása: | 1920 x 1200 képpont |
| HD felbontás típusa: | WUXGA |
| Panel típusa: | IPS |
| Kijelző fényereje: | 400 cd/m² |
| Kijelző átlója: | 35,6 cm (14") |
| Színtér: | NTSC |
| Tükröződésmentes képernyő: | Igen |
| Natív képarány: | 16:10 |
| Érintőképernyő: | Nem |
| Maximális felépülési sebesség: | 60 Hz |
| Előlapi kamera felbontása: | 5MP |
| Infravörös kamera: | Igen |
| Előlapi kamera: | Igen |
| Gyors töltés: | Igen |
| Akkumulátor kapacitása: | 57 Wh |
| Akkumulátor típusa: | Lítium-ion (Li-ion) |
| Hálózati adapter: | Igen |
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!

